Anatomia Sprzedaży Nieruchomości – RYNEK

Anatomia Sprzedaży Nieruchomości – RYNEK

Niestandardowo RN #02

Po raz drugi spotykamy się z Łukaszem Kruszewskim w audycji Ruszamy Nieruchomości – Niestandardowo.

Tym razem bierzemy ciężki kaliber: ANATOMIĘ sprzedaży nieruchomości, czyli jak się zabrać za sprzedaż mieszkania krok po kroku. Temat na tyle jest złożony, że zdecydowaliśmy się podzielić go na 3 odcinki. W pierwszym omawiamy bardzo szczegółowo ANATOMIĘ rynku nieruchomości. To jest co należy zrobić zanim w ogóle zaczniesz sprzedawać swoją nieruchomość? Jak zbadać i co najważniejsze przeanalizować rynek nim cokolwiek zrobisz. Dlaczego to takie ważne?

Oboje z Łukaszem mamy spore doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. Dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, a nawet powiem więcej: zdradzę ci w tych odcinkach moje największe tajemnice sprzedażowe tj. model sprzedażowy jaki opracowałam wraz z moim zespołem HouseTube Nieruchomości na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w obrocie nieruchomościami. Jeżeli uważasz, że to wciąż mało to jeszcze sporządziliśmy z Łukaszem skrypt do pobrania z najważniejszymi zadaniami jakie musisz wykonać jak szykujesz się do sprzedaży własnego domu, mieszkania czy lokalu! Wystarczy, że podasz swojego maila i link do pobrania skryptu przyjdzie na twoją skrzynkę automatycznie.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy i jeżeli uznasz, że może komuś przynieść jakąś realną wartość podziel się tym odcinkiem ze swoimi znajomymi!

Music by audionautix.

2017-02-03T20:59:04+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: