Bądź uważny do samego końca transakcji!

Bądź uważny do samego końca transakcji!

Czasami wydaje mi się, że moja praca jako pośrednika nieruchomości polega głównie na tym, by panować nad emocjami i być czujnym na każdym kroku.

Jak ktoś zadaje pytanie: Za co ja mam właściwie zapłacić temu pośrednikowi tyle pieniędzy? Mam ochotę odpowiedzieć za jego czujność, doświadczenie i opanowanie. Za to, że zaświeci mu się czerwona lampka nawet jeżeli już wszyscy będą u notariusza i może to oznaczać rozwalenie transakcji. Uczyłam się tego wiele lat w tym zawodzie, a biorąc pod uwagę fakt, że w większości wypadków wynagrodzenie pośrednika zależy od sukcesu transakcji to śmiem twierdzić, że nie jest łatwo opanować emocje w tym zawodzie – zwłaszcza jak się jest młodym i niedoświadczonym pośrednikiem.

W dzisiejszym odcinku opowiem Wam historię dlaczego warto być czujnym do samego końca zwłaszcza na „finishu”! Kiedy już czujesz metę, już jesteś jedną nogą na podium, a w swojej wyobraźni wydałeś(aś) już pieniądze, które zaraz masz otrzymać za sprzedaż swojego mieszkania.

Pamiętaj, że jest to tylko jedna z wielu sytuacji, które mogą się zdarzyć w obrocie nieruchomościami.

Historia wydarzyła się na prawdę. Posłuchaj i dowiedz się dlaczego warto czasem na zimne dmuchać.

Music by audionautix.com

2017-02-03T20:59:29+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: