Czego nie możesz zapomnieć sprawdzić przed zakupem mieszkania?

Czego nie możesz zapomnieć sprawdzić przed zakupem mieszkania?

Po raz kolejny z Joanną Bąk opowiadamy historię, która wydarzyła się na prawdę. Trochę może zabawna, ale tylko do momentu kiedy się Tobie nie przydarzy.

Po słuchaj i dowiedz się dlaczego tak ważne jest przy zakupie nieruchomości dokładnie sprawdzić wszystkie zakamarki kupowanej nieruchomości.

Są dwa podstawowe kroki do bezpiecznego zakupu. Dwa to znaczy dwa, a nie jeden! Nie można jednego pominąć, albo sprawdzić później, bo to jest tak jakbyś robił krok przestawiając jedną nogę, a drugą pozostawiając w tyle. Próbując takiego chodzenia musisz być świadom(a) jednego. Wywrócisz się.

Kupując mieszkanie musisz wykonać dwie niezbędnę czynności.

1. Sprawdzić wszystko naocznie!
2. Sprawdzić wszystko na papierze!

Po słuchaj co się może wydarzyć jeżeli przyjdzie ci myśl do głowy, że „sprawdzisz coś później po zakupie”.

Music by audionautix.com

2017-02-03T20:59:51+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: