Czy jest sens otwierać nowe biuro nieruchomości?

Czy jest sens otwierać nowe biuro nieruchomości?

obrazek na blogDzisiaj odcinek bardzo mi bliski. Razem z Pawłem Górskim pomysłodawcą i współzałożycielem sieci biur nieruchomości Freedom Nieruchomości zastanawiamy się czy w dobie ogromnej konkurencji na rynku nieruchomości wciąż jest miejsce na nowe biuro.

Paweł bardzo szczerze opowiada o swoich początkach. Jak zaczynał i skąd się w ogóle pojawił pomysł w jego głowie na stworzenie sieci franczyzowej w czasie wielkiego kryzysu.

Rozmawiamy też o pieniądzach. Jaki kapitał kryje się za banerami marki Freedom, ale też jakie pieniądze trzeba mieć by zacząć dziś biznes w tej branży.

Rozmowa niezwykle ciekawa, bo bardzo mocno osadzona w naszych polskich realiach. O wyzwaniach z jakimi przyszło mu się zmierzyć i z jakimi muszą się liczyć nowe biura nieruchomości opowie człowiek, który w przeciągu 3 lat otworzył ponad 30 biur w całej Polsce.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania rozmowy.

Music by audionautix.com

ps. Ci co wysłuchali, będą wiedzieć o co chodzi 🙂

https://www.portel.pl/artykul.php3?i=5352

2018-09-12T11:14:33+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: