Niestandardowo RN – Home Branding

Niestandardowo RN – Home Branding

Niestandardowo RN #01

Niestandardowo Ruszamy Nieruchomości co to takiego?

To nowy cykl wewnątrz podcastu Ruszamy Nieruchomości, który będę nagrywać we współudziale Łukasza Kruszewskiego.

Kim jest Łukasz i dlaczego z nim?

Łukasz prowadzi bloga Niestandardowo na temat nieruchomości – lukaszkruszewski.pl i trzeba przyznać, że robi kawał dobrej roboty dla branży pośrednictwa nieruchomości. Sama wielokrotnie się inspirowałam jego podejściem do sprzedaży i marketingu nieruchomości. Ponadto ma bardzo fajne doświadczenie w prowadzeniu biznesu i budowaniu silnej marki, a ja jak wiecie bardzo sobie cenię rozmowy z praktykami, a nie teoretykami. Dlatego postanowiłam zaprosić Łukasza na łamy Ruszamy Nieruchomości po to by wspólnie dać Tobie jeszcze więcej wartości.

Home Branding co to takiego?

To temat przewodni dzisiejszego odcinka.

Łukasz jest również autorem książki MARKETING NIERUCHOMOŚCI. HOME BRANDING PRAKTYCZNIE i na pierwszy ogień rzuciliśmy temat budowania brandu wokół sprzedawanej nieruchomości. Traktowania sprzedaży poszczególnej nieruchomości jak osobnego projektu biznesowego dla którego trzeba stworzyć indywidualny brand.

O tym czy warto:
– inwestować czas i pieniądze w przygotowanie profesjonalnej oferty
– poznać prawdziwe przyczyny sprzedaży nieruchomości
– zbudować relacje z klientem
– tworzyć wiarygodne i szczegółowe opisy nieruchomości
– odnaleźć unikalny punkt oferty
– stworzyć strategię marketingową sprzedaży nieruchomości
– brać odpowiedzialność za oferty
– planować budżet na marketing

i wielu innych aspektach marketingu nieruchomości rozmawiam z Łukaszem Kruszewskim.

Music by audionautix.com

2018-09-12T11:14:33+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: