Jak sprawdzić czy budynek został oddany do użytkowania?

Jak sprawdzić czy budynek został oddany do użytkowania?

ZWYCZAJNE NIEZWYCZAJNE PRZYPADKI Marty i Joanny

Ruszam z kolejnym cyklem podcastów.

Nie raz słyszeliście ode mnie, że warto się uczyć od praktyków, a nie teoretyków, a wiedzę zdobywać poprzez doświadczenie. Natomiast jak uczyć się, to najlepiej na cudzych błędach, a nie własnych! Dlatego wraz z Joanną Bąk postanowiłyśmy podzielić się z Tobą różnymi historiami z życia naszych klientów. Takie prawdziwe historie są skarbnicą bezcennej wiedzy.

Razem z Joanną mamy kilkanaście lat doświadczeń w branży i wiele już rzeczy widziałyśmy. Każda taka historia wzbogaca nasze doświadczenie i czujność przy kolejnych transakcjach. Chcemy je poopowiadać po to by Cię wyczulić na pewne sytuacje, kiedy będziesz kupować lub sprzedawać swoją nieruchomość.

Z pierwszego odcinka dowiesz się:

– jak sprawdzić czy budynek został oddany do użytkowania
– czy warto czasem poradzić się kogoś kto się zna na obrocie nieruchomościami
– co zrobić kiedy nie ma oddania do użytkowania
– gdzie szukać informacji o deweloperze
– dlaczego warto bardzo dokładnie czytać wszystkie dokumenty

Poznaj prawdziwą historię klientów Joanny, którzy w ostatniej chwili uniknęli poważnych kłopotów przy zakupie swojego wymarzonego mieszkania.

Zapraszam!
Music by audionautix.com

2018-07-19T14:14:54+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: