Jak to jest być agentem nieruchomości w Londynie?

Jak to jest być agentem nieruchomości w Londynie?

Londyn to metropolia, która wydaje się być wymarzonym rynkiem dla Agentów nieruchomości lub inwestorów. Wymarzonym bo jest ogromny, bardzo płynny, z ukształtowaną kulturą i jasnymi zasadami funkcjonowania.

Stare powiedzenie mówi „wszędzie dobrze gdzie nas nie ma” . Jednak prawda jest taka, że inny rynek równa się inne PLUSY ale i też inne MINUSY.

Z jakimi wyzwaniami się mierzą Agenci Nieruchomości w Londynie?
Na czym polega praca Agenta w Londynie?
Jakie są różnice pomiędzy realiami polskimi a londyńskim?
Jak wygląda proces zakupowy?
Kto za co płaci i ile?
Dlaczego rynek obrotu prywatnego praktycznie nie istnieje?
Czy warto otwierać tam małe biuro nieruchomości?

i na wiele innych moich pytań odpowiada Damian Wołowski – Agent Nieruchomości w Londynie z ośmioletnim doświadczeniem pracy na tamtym rynku.

Jeżeli masz pytania dotyczące pracy agenta w Londynie i chciałbyś (abyś) dowiedzieć się jeszcze więcej to nie wahaj się je zadać. Jest możliwość zadania tych pytań Damianowi i niewykluczone, że nagramy kolejny odcinek dla osób chcących wiedzieć więcej 🙂 Aby do tego doszło potrzebuję wiedzieć, że tego chcesz. Dlatego napisz komentarz na stronie

www.ruszamynieruchomosci.pl

lub na moim funpage

https://www.facebook.com/ruszamyN/

Możesz też do mnie wysłać maila: info@ruszamynieruchomości.pl

Jeżeli będę widzieć, że temat jest dla Was interesujący to zmobilizuje Damiana do nagrania kolejnego odcinka z odpowiedziami na Wasze pytania.

Do usłyszenia 🙂

Music by audionautix.com

2017-02-03T20:59:43+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: