Czy Ty też tak masz?

Myślisz sobie z energią “co może pójść nie tak?”, a po chwili “życzliwy” umysł lub osoby z otoczenia podpowiadają obawy przed:

Zmiana zawsze wiąże się z niepewnością tego, co nas czeka. Otoczenie rynkowe może wzmacniać obawy. Same je kiedyś miałyśmy! Marta zaczynała jako agentka nieruchomości w trakcie kryzysu 2008, a Maria organizowała pierwsze transakcje w przededniu spowolnienia 2020 roku. Obie stworzyłyśmy w niesprzyjających okolicznościach dobrze prosperujące marki agencji nieruchomości.

Program Ruszamy Agencje Nieruchomości prowadzimy z myślą o osobach, które chcą założyć dochodową agencję nieruchomości w oparciu o własne zasady i etykę zawodową, którą docenią klienci. Uczymy skutecznego i nowoczesnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mając za cel podwyższanie standardów jakości w naszym zawodzie.

Pomogłyśmy wielu osobom wejść na ścieżkę pośrednictwa i czerpać z niego autentyczną radość. Pomożemy także i Tobie!

RUSZAMY
AGENCJE
NIERUCHOMOŚCI!

To narzędzia i konkretna strategia rozwoju Twojej Własnej Agencji Nieruchomości:

Poznaj nas!

Marta Baczewska-Golik

Swoją przygodę jako agentka nieruchomości zaczynałam w czasach niepewności światowego kryzysu w 2008 roku. Banki zatrzymały kredytowanie, popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami, a nawet latami. Ten czas wymusił na mnie poszukiwania kreatywnych rozwiązań, dzięki czemu wyróżniłam się, pozyskałam klientów i zbudowałam swoją markę. W 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i przeszłam na sprzedaż na zasadach wyłączności pod własną marką Ruszamy Nieruchomości. To był punkt zwrotny w mojej pracy!

Te doświadczenia sprawiły, że klienci zabiegają o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować. Chcę żeby w Twoim przypadku było tak samo.

Maria Niemir-Błaszak

Marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. W pośrednictwie nieruchomości, które wykonuję pod własną marką Kierunek Nieruchomości, najbardziej lubię to, że kreuję je sama łącząc różne role i doświadczenia zawodowe oraz poszukując nowych kompetencji do rozwoju. Nie muszę się szufladkować w wąskie ramki zgodnie z oczekiwaniami. Czuję się wolna! Moim celem jest zaskakiwanie klientów jakością i sprawianie, aby sprzedaż, zakup i wynajem nieruchomości były przyjemnością.

Jestem absolwentką I edycji mentoringu Marty Baczewskiej-Golik i żywym przykładem na to, że można pozyskać klientów i zacząć zarabiać na pośrednictwie niezależnie od doświadczenia, działając na własnych zasadach i bez „zimnych telefonów”. Uwielbiam checklisty i inne sposoby automatyzacji pracy oraz zwinne metody zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji. Chcę pomóc Tobie wnieść te doświadczenia do Twojej agencji nieruchomości.

Kinga Lalowicz

Jestem prawniczką specjalizującą się w prawie nieruchomościowym, praktykiem obrotu nieruchomościami. Mam “życiowe” podejście do zagadnień prawnych. Stworzyłam wzory umów, z których mogą korzystać Kursanci. Na kursie prowadzę ponad 5-godzinny blok szkoleniowy ABC Pośrednika Nieruchomości. Konsultowałam również listy dokumentów i zagadnienia prawne pojawiające się w treści Kursu.


Możesz mieć pewność, że na kursie nie otrzymasz “suchej” teorii żargonem prawniczym, tylko praktyczne zagadnienia wytłumaczone w przystępny sposób, które wykorzystasz od początku działania Twojej agencji.

Zapewnij sobie dobry start!
Dzięki naszemu szkoleniu:

Dla kogo jest ten program?

dla osób, które dopiero myślą o zawodzie pośrednika nieruchomości i poszukują kompleksowej, uporządkowanej wiedzy przedstawionej w prosty, przyjemny i motywujący sposób

dla agentów biur nieruchomości, którzy chcieliby pójść „na swoje”, ale brakuje im pewności siebie i kompetencji biznesowych, które pozwolą im spać spokojnie, że zarobią na wszystkie koszty i własne wynagrodzenie

dla osób pracujących w sektorze nieruchomości (np. doradca kredytowy, inwestor, home stager, declutter, projektant, architekt, zarządca nieruchomości), które chcą uzupełnić swoje kompetencje biznesowe w zakresie obrotu nieruchomościami, by zwiększyć swoje przepływy pieniężne.

dla wszystkich, którzy czują, że obrót nieruchomościami to ich energia, chcą pracować w sposób etyczny, dostarczać klientom wysoką jakość, na własnych zasadach oraz czerpać z siły grupy, bez związywania się z cudzą agencją

Czego możesz się spodziewać po kursie:

1. ABC pośrednika

 • poznasz podstawowe zagadnienia prawne jakie musisz znać oraz wymogi formalne jakie musisz spełnić, by rozpocząć działalność
 • nauczysz się jak zabezpieczyć własne interesy, aby nikt cię „nie ominął” i zapłacił Ci prowizje
 • umowa na wyłączność vs umowa otwarta
 • otrzymasz gotowe wzory umów pośrednictwa oraz wszelkie niezbędne dokumenty jakie potrzebujesz do transakcji
 • nauczysz się obiegu dokumentów w twojej agencji
 • otrzymasz wzór umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości
 • checklisty dokumentów jakie musisz skompletować do poszczególnych transakcji
 • dowiesz się jak sprawdzić i zrobić analizę Księgi Wieczystej na konkretnych przykładach

2. Pozyskanie pierwszych klientów

 • nauczysz się jak pozyskać pierwszych klientów do swojej agencji
 • jak “ocieplać” leady
 • jak dzwonić by nie zostać odprawionym z kwitkiem
 • stworzysz swój własny kodeks zasad, z którymi będzie ci po drodze w pracy z klientem
 • poznasz sposoby na pracę z klientami na umowach na wyłączność

3. Marketing Agencji/Agenta

 • dowiesz się jak zbudować wzbudzającą zaufanie markę własną nawet jeżeli nie masz w tym jeszcze doświadczenia
 • skąd brać pomysły na content marketing
 • jak stworzyć avatara klienta i go wykorzystać do przyciągania takich klientów, z którymi chcesz pracować

4. Marketing Nieruchomości

 • nauczysz się wszystkiego na temat przygotowania oferty sprzedaży nieruchomości
 • jak pisać, by ludzie czytali ogłoszenia
 • dowiesz się jak rozpoznać dobrego fotografa oraz co to znaczy marketing nieruchomości
 • poznasz tajniki promocji nieruchomości
 • poznasz techniki prezentacji nieruchomości, przygotowania dni otwartych, zbierania ofert itp.

5. Praca z klientem

 • jak obsłużyć klienta, by płacił Ci z uśmiechem na twarzy
 • jak sprawić by klient cię dalej polecił
 • jak zbierać rekomendacje

6. Narzędzia pracy

 • dostaniesz listę niezbędnych narzędzi, które ułatwią ci pracę nad twoją marką, z ofertą oraz z klientem

Zobacz, co mówią nasi Absolwenci o szkoleniu Ruszamy Agencję Nieruchomości:

Dominika Suchomska-Dałek
Czytaj więcej
Jak zaczynać przygodę z nieruchomościami to tylko w takim towarzystwie! Świetne dziewczyny, niezwykle otwarte i przygotowane. Do tego z poczuciem humoru i naturalnym luzem. Polecam serdecznie szkolenia, publikacje i obserwowanie tych dwóch niesamowitych kobiet 🙂 Dla mnie kontakt z nimi to zawsze spora dawka wiedzy, inspiracji i zachęta do działania.
Małgorzata Koperska
Czytaj więcej
Kurs Ruszamy Agencje Nieruchomości upewnił mnie, że to zajęcie dla mnie. Od niego wszystko się zaczęło 🙂 Jestem w trakcie mentoringu i tuż przed otwarciem własnego biura. Praktyczne informacje (prawo, marketing, sprzedaż) podane w takim zakresie, który umożliwia start na rynku nieruchomości. I najważniejsze, niesamowita energia dziewczyn to konkretny Kop na Start!
Aneta Różycka Nieruchomości
Czytaj więcej
Działałam wcześniej w nieruchomościach, ale nie wiedziałam jak co robić po kolei. Dzięki kursowi wiem od A do Z jak pozyskać klienta, przygotować ofertę, jak zrobić marketing oferty i wiem jak doprowadzić do transakcji. W trakcie kursu miałam przekazaną wiedzę teoretyczną i praktyczną, na każdym etapie mieliśmy wsparcie Marty i Marii. Polecam kurs osobom, które chcą działać w nieruchomościach, pracować we własnej agencji i, co najważniejsze, na własnych warunkach. Praca to sama przyjemność. Dziękuję Dziewczyny za wsparcie!!!
Anna Sitek
Czytaj więcej
Zanim trafiłam na kurs nie wierzyłam w siebie. Mimo wielu szkoleń, kursów wciąż miałam poczucie, że nie wiem wystarczająco dużo, aby zacząć działać. Aby ruszyć z miejsca – w którym wiedziałam, że nie chcę być. W trakcie kursu założyłam swoją agencję nieruchomości- jednoosobową, na własnych zasadach. Wyszłam ze swojej strefy komfortu i odważyłam się sięgnąć po marzenia. Cały czas powtarzałam sobie, że strach ma tylko wielkie oczy i że jak nie teraz to kiedy ? Nigdy tak naprawdę nie będzie idealnego momentu. Podczas kursu nie tylko powtórzyłam sobie kwestie merytoryczne, ale również poznałam świetnych ludzi. Energia tych dwóch silnych i odważnych kobiet naprawdę napędza do działania ! <3 Nie żałuję ani pieniędzy, ani czasu który poświęciłam na kurs i mentoring, bo wiem, że jak tylko będę chciała wszystko powróci z podwójną mocą.
Małgorzata Bilik
Czytaj więcej
Zdecydowanie rekomenduję kurs Ruszamy Agencje Nieruchomości prowadzony przez Martę Baczewską-Golik i Marię Niemir-Błaszak. Kurs prowadzony jest w fantastycznej atmosferze. Ogromna dawka wiedzy, energii i humoru. Zanim trafiłam na kurs miałam mało pewnosci siebie, a wiedzy jeszcze mniej. W trakcie kursu przede wszystkim uwierzyłam w to, że mogę zostać świetną agentką i nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy, takich jak sztuka negocjacji czy dobry marketing, co było kiedyś moją słabą stroną. Gorąco polecam!
Katarzyna Hołub Cesar Nieruchomości
Czytaj więcej
Zanim trafiłam na kurs RAN szukałam nowej drogi zawodowej dla siebie, chciałam zacząć działać, ale nie w korporacji, chciałam robić coś co lubię, co będzie sprawiało mi przyjemność. Z tyłu głowy miałam moje doświadczenie flipperki, to mi się podobało, ale te ekipy remontowe…;) `Przy okazji szukania nieruchomości dla rodziców tuż przed kursem spotkałam wielu pośredników i myśl, że ja tą pracę wykonywałabym dużo lepiej też była w mojej głowie. Już podczas wyzwania zdałam sobie sprawę, że pośrednik nieruchomości – to jest to! Musiałam tylko połączyć kropki – moje doświadczenie w dziale obsługi klienta w agencji reklamowej + flipy + kontakty (notariusz, doradca kredytowy, architektka, fotograf nieruchomosci etc.) i co najważniejsze pokonać strachy. Dzięki kursowi udało mi się te strachy zdefiniować i sobie z nimi poradzić, np. skąd brać oferty/klientów czy skąd wziąć mentora, skoro nikogo takiego nie znałam. Kurs dał mi narzędzia (umowy i dokumenty), wiedzę (np. jak sporządzić ofertę czy jak budować własną markę osobistą, czy to, że trzeba wyznaczyć zasady działania i się ich trzymać, czy ile to kosztuje) a przede wszystkim ogromną motywację i kopa do działania. Polecam każdemu kto chciałby zmierzyć się z pośrednictwem nieruchomości. Naprawdę da się, tylko trzeba zacząć działać. Ogromnie dziękuję!”
Joanna Arndt
Czytaj więcej
Najbardziej praktyczny kurs dla osób, które chcą zacząć przygodę z pośrednictwem nieruchomości. Marta z Marią, na każdym etapie na jakim się znajdujesz przeprowadzą cię za rękę i cierpliwie wytłumaczą, każdy zawiły proces w obrocie nieruchomościami.
Alicja Durka
Czytaj więcej
Polecam ten kurs wszystkim osobom, które się zastanawiają, czy być agentem, czy nim nie być. Wszystkim, którzy nie wiedzą jak zacząć, jak sobie poradzić na początku. No i atmosfera – dziewczyny stwarzają taki klimat, że aż się nie chce kończyć zajęć, buzia mi się od rana do was śmiała:)
Marta Bralska
Czytaj więcej
Zanim trafiłam na kurs nie miałam pełnego obrazu pracy, jaką wykonuje pośrednik nieruchomości. Nie pracowałam wcześniej w agencji nieruchomości. W trakcie kursu przyswoiłam mnóstwo cennego materiału, jakim podzieliły się prowadzące. Od aspektów prawnych, przez kodeks etyczny pośrednika po kompleksowy wykaz czynności pośrednika, jako consierge’a nieruchomości. Dzięki temu uzyskałam mnóstwo cennych i praktycznych wiadomości oraz wskazówek do poprowadzenia własnej agencji nieruchomości. Kurs jest bardzo praktyczny i unikatowy na naszym rynku. Serdecznie polecam każdemu, kto marzy o pracy pośrednika nieruchomości, otwarciu własnej agencji, a także tym którzy już działają na rynku, chcą nadal się uczyć i poszerzać swoją wiedzę.
Mateusz Kowalski
Czytaj więcej
POLECAM! BARDZO MOTYWUJĄCY KURS!

Posłuchaj rozmowy z Absolwentką Kasią Hołub o jej początkach jako niezależna agentka:

Poznaj ofertę!

Tylko dla osób, które zdecydują się na zakup kursu w pakiecie z mentoringiem jeszcze niższa cena!

3900 PLN
 • Dostęp do nagrań kursu Ruszamy Agencje Nieruchomości 2.0 przez 12 mc
 • 2 sesje Q&A na żywo w sierpniu
 • Wzory umów pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie dla konsumenta i firmy wraz z załącznikami
 • Wzory dokumentów i umów do obsługi transakcji
 • Checklisty i mapy myśli usprawniające audyt prawny nieruchomości, obieg dokumentów i obsługę transakcji
 • Dostęp do zamkniętej grupy FB kursantów i absolwentów Ruszamy Agencje Nieruchomości
 • BONUS: szkolenie Negocjacje
 • BONUS: nagrania z cyklu 4 szkoleń Zostań Agentem Nieruchomości
tylko do 3.08
4900 PLN
 • Dostęp do nagrań kursu Ruszamy Agencje Nieruchomości 2.0 przez 12 mc
 • 2 sesje Q&A na żywo w sierpniu
 • Wzory umów pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie dla konsumenta i firmy wraz z załącznikami
 • Wzory dokumentów i umów do obsługi transakcji
 • Checklisty i mapy myśli usprawniające audyt prawny nieruchomości, obieg dokumentów i obsługę transakcji
 • Dostęp do zamkniętej grupy FB kursantów i absolwentów Ruszamy Agencje Nieruchomości
 • BONUS: szkolenie Negocjacje
 • BONUS: nagrania z cyklu 4 szkoleń Zostań Agentem Nieruchomości
tylko do 8.08
5900 PLN
 • Dostęp do nagrań kursu Ruszamy Agencje Nieruchomości 2.0 przez 12 mc
 • 2 sesje Q&A na żywo w sierpniu
 • Wzory umów pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie dla konsumenta i firmy wraz z załącznikami
 • Wzory dokumentów i umów do obsługi transakcji
 • Checklisty i mapy myśli usprawniające audyt prawny nieruchomości, obieg dokumentów i obsługę transakcji
 • Dostęp do zamkniętej grupy FB kursantów i absolwentów Ruszamy Agencje Nieruchomości
 • BONUS: szkolenie Negocjacje
 • BONUS: nagrania z cyklu 4 szkoleń Zostań Agentem Nieruchomości
CENA REGULARNA
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Masz jeszcze pytania odnośnie oferty lub wątpliwości czy lepszy będzie dla Ciebie kurs czy pakiet kursu z mentoringiem? Umów się na rozmowę z Martą lub Marią, by ułatwić sobie podjęcie najlepszej dla Ciebie decyzji. Jak nie teraz, to kiedy?