Ogłoszenia – co zrobić by sprzedały Twoje mieszkanie szybko? [RN03]

Ogłoszenia – co zrobić by sprzedały Twoje mieszkanie szybko? [RN03]

90% klientów szuka ogłoszeń nieruchomości w internecie.

Sprzedaż mieszkania bez ogłoszeń w sieci należy już do rzadkości i zazwyczaj dzieje się w wąskich kręgach znajomych i rodziny.

Rynek ogłoszeń prasowych praktycznie nie istnieje.

Mamy erę internetu czy komuś się to podoba czy nie. Fakty są faktami i jeżeli planujesz sprzedaż lub wynajem nieruchomości nie możesz nie wiedzieć jak przygotować dobrą ofertę na miarę naszych czasów.

Do rozmowy zaprosiłam Krzysztofa Kowalkowskiego, który to od wielu lat pracuje w branży ogłoszeń, a obecnie pracuje w gratka.pl jako Brand Manager kategorii nieruchomości. Wspólnie poruszamy wiele kwestii dotyczących ogłoszeń, ale przede wszystkim z rozmowy dowiesz się:

– Jak przygotować ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości by przyciągnęło dużą rzeszę potencjalnych klientów?
– Dlaczego ważne jest pozycjonowanie ofert i ile to kosztuje?
– Co to jest marketing nieruchomości?
– Czy warto korzystać ze stron do masowej wysyłki ogłoszeń na portale?
– Na czym zależy dużym portalom i dlaczego wspierają pracę pośredników nieruchomości?
– Jaką role pełni zdjęcie/obraz w dzisiejszym świecie wirtualnych ogłoszeń?

Zapraszam do wysłuchania rozmowy.

2017-02-03T20:48:40+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: