Dlaczego nie warto bać się podatków od wynajmu nieruchomości?

Dlaczego nie warto bać się podatków od wynajmu nieruchomości?

Dlaczego nie warto siębać podatkówod wynajmu nieruchomości-Podatki od wynajmu nieruchomości – nie taki diabeł straszny jak się okazuje!

O tym jak:

  • optymalizować podatki z tytułu najmu
  • jaką formę opodatkowania wybrać
  • kiedy rozliczać się jako osoba fizyczna, a kiedy należy założyć działalność gospodarczą
  • jaki VAT płacić z tytułu najmu krótkoterminowego
  • kiedy warto pomyśleć o spółce z o.o. oraz wielu innych aspektach rozliczeń z fiskusem opowie Grzegorz Grabowski. Autor bloga wynajmistrz.pl oraz książki „Podatek od najmu i rozliczeń z najemcami”. Ponadto właściciel biura rachunkowego specjalizującego się w obsłudze klientów zarabiających na nieruchomościach. Wykładowca na wielu szkoleniach nieruchomościowych.

Grzegorz podzieli się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu rozliczania podatków od nieruchomości. Jeżeli w jakimkolwiek stopniu ten temat Ciebie dotyka lub znasz kogoś kto przynajmniej jedno mieszkanie na wynajem, to nie możesz przejść obojętnie obok tak wartościowej wiedzy z ust praktyka. Wysłuchaj i podaj dalej swoim znajomym.

Wszystko co usłyszysz w wywiadzie jest prawdą natomiast nie jest formą doradztwa. Pamiętaj, że każda sytuacja jest indywidualna i potraktuj uzyskaną tu informacje jako inspiracje-wstęp do poszukiwań właściwych dla siebie rozwiązań.

Linki wspomniane w wywiadzie:

do książki
http://podatekodwynajmu.pl/

do bloga
www.wynajmistrz.pl

do szkolenia – nie zapomnij wpisać nasz sekretny kod „ruszamynieruchomosci” by otrzymać specjalną zniżkę dla słuchaczy podcastu
www.handelmieszkaniami.pl

Music by audionautix.

[/fusion_text][/fusion_builder_column]
2018-09-12T11:14:33+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: