Strategie inwestycyjne #1- jak kupić dużą kamienicę w centrum Warszawy za 100 tyś. zł?

Strategie inwestycyjne #1- jak kupić dużą kamienicę w centrum Warszawy za 100 tyś. zł?

Grupowe inwestowanie może budzić wątpliwości. Spotykam wiele osób, które myślą o inwestycjach w nieruchomości, ale rzadko kiedy ktokolwiek rozważa możliwość grupowego inwestowania.

Prawdopodobnie wynika to z braku wiedzy i świadomości z kim warto taką inwestycję zrealizować. Komu zaufać?

Faktem jest, że siła łączonego kapitału daje ogromną moc nabywczą. Dzięki tak zorganizowanej inwestycji można nie tylko zrealizować o wiele większe przedsięwzięcia, ale też wykorzystać wiedzę i potencjał całego zespołu ludzi. Dzięki temu ryzyko porażki jest o wiele niższe, a co za tym idzie szanse na maksymalizację zysków pewniejsze.

Zanim zdecydowanie powiesz nie takim przedsięwzięciom posłuchaj wywiadu z Kubą Karlińskim z firmy Magmillon. Dowiesz się:
– jak w sposób bezpieczny można zrealizować wielomilionowe transakcje w wieloosobowych spółkach;
– jak znaleźć i ocenić dobrą inwestycję;
– dlaczego nie warto chodzić na skróty i dobrze przemyśleć wszystko nim się coś kupi;
– dlaczego warto szukać i oceniać inwestycje w zespole doświadczonych ludzi zwłaszcza jak stawiasz pierwsze kroki jako nowy inwestor.

Kuba w wywiadzie dzieli się wieloma swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem na temat rynku nieruchomości. Więcej informacji na temat działalności jego firmy znajdziecie pod linkiem:

http://www.magmillon.pl/

A na jego kanale youtube znajdziecie wiele bardzo wartościowych i merytorycznych filmów.
https://www.youtube.com/channel/UCxFx2AJPuttvl8K-YWAKk2g

Music by audionautix.com

2018-09-12T11:02:19+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: