Strategie inwestycyjne #2 – jak od zera zbudować aktywa o wartości 2 mln zł w 6 lat?

Strategie inwestycyjne #2 – jak od zera zbudować aktywa o wartości 2 mln zł w 6 lat?

Strategie inwestycyjne #2 to odcinek, w którym rozmawiam Wojtkiem Orzechowskim o  tym jak zbudować kapitał, który pozwoli Ci na spokojne rentierskie życie.

Wiele osób pewnie kojarzy słynny kwadrant przepływu pieniędzy Roberta Kiyosaki z książki Bogaty ojciec biedny ojciec. Krótkie przypomnienie Robert Kiyosaki dzieli ludzi na wg tego w jaki sposób zarabiają pieniądze. Z pracy na etacie, z samozatrudnienia, z Biznesu i z Inwestycji. Wyraźnie kładzie nacisk, na to że tylko Ci co zbudowali systemowe Biznesy (czyli takie, które mogą funkcjonować i przynosić zyski bez Twojego udziału) i Inwestorzy mogą się cieszyć wolnością finansową.

Wojtkowi udało się do takiej wolności dojść budując własny Biznes, a następnie inwestując w nieruchomości w Polsce. Dzisiaj mieszka w słonecznej Italii i cieszy się stylem życia o jakim marzył. W rozmowie ze mną szczerze opowiada swoją historię od czego zaczynał, jakie stawiał kolejne kroki do swojej wolności finansowej, oraz dlaczego zdecydował się dzielić swoim doświadczeniem z innymi. Dzisiaj pomaga kilkudziesięciu osobom stawiać pierwsze kroki na rynku nieruchomości wg strategii inwestycyjnej, którą sam opracował i przetestował na sobie.

Wg Wojtka wszystko zaczyna się od szybkiego zbudowania kapitału, który pozwoli Ci na spokojne rentierskie życie.  Pracuj na etacie lub we własnej firmie, a z boku buduj kapitał po to by jak przyjdzie odpowiedni moment móc po prostu zrezygnować z zajęć, które nie przynoszą Ci radości.

A o to linki, o których mówimy w wywiadzie:

http://wiwn.pl

www.skleprentiera.pl

http://zarabiajnanieruchomosciach.pl

http://www.youtube.com/channel/UCrEDpu9qC4ynYrfng8zp5tg

Music by audionautix.com

2018-09-12T11:02:19+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: