[RN26] Jaki jest naprawdę Fredrik Eklund? Rozmowa z wydawcą Marcinem Osmanem.

[RN26] Jaki jest naprawdę Fredrik Eklund? Rozmowa z wydawcą Marcinem Osmanem.

To jest mój ostatni wpis i ostatni odcinek podcastu w 2016 roku. Jakbym miała wskazać takie ważne momenty w naszej branży to bez wątpienia pojawienie się książki Fredrika Eklunda do takich należy.

Dlaczego?

Bo jest to powiew wielkiego sukcesu zza oceanu w branży nieruchomości. A skoro zza oceanu takie historie do nas już docierają to znaczy, że wkraczamy na bezkresny ocean rozwoju, a co za tym idzie za chwile pojawią również i u nas takie gwiazdy. Tym sposobem sprytnie przeszłam do tego czego życzę Tobie w Nowym 2017 roku!!! Inspiruj się, ucz i wcielaj w życie to co się sprawdziło w innych zakątkach naszego globu. Niech ta wiedza przyniesie równie spektakularny efekt i Tobie.

A o czym rozmawiamy z Marcinem?

Rozmawiamy o niezwykle ważnym elemencie edukacji – o książkach oraz:

  • o tym dlaczego Marcin zdecydował się na wydanie książek z rynku nieruchomości
  • co już jest i warto przeczytać, i co będzie
  • o zbliżającej się wielkimi krokami konferencji z braćmi Altman
  • o nowinkach wydawniczych, które właśnie co wyszły z drukarni
  • i w końcu o autorach – jacy są naprawdę za kulisami

 

UWAGA! OFERTA SPECJALNA! KUP KSIĄŻKĘ A DRUGA DOSTANIESZ GRATIS!

Wpisz swój email w różowym boksie (Pobierz skrypty odcinków), a dostaniesz na maila tajne hasło, które upoważni cię do otrzymania drugiej książki zupełnie ZA DARMO!*

www.osmpower.pl

*Oferta ważna do końca stycznia 2017 r. Przeczytaj dokładnie zasady promocji książek.

Music by audionautix.com

2017-02-03T21:01:45+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: