[RN28] Czy warto inwestować w Tajlandii?

[RN28] Czy warto inwestować w Tajlandii?

Podobno marzenia się nie spełniają, Marzenia się spełnia samemu!

Dlaczego o tym piszę? Przyczyna jest bardzo prosta. Moim dzisiejszym gościem jest mecenas Maria Kobryń, która po prostu spełniła swoje marzenie i zainwestowała w apartament w Tajlandii. Tym samym przypomniała mi o moim dawnym marzeniu, żeby mieć nieruchomości rozsiane po świecie, które będą na mnie pracować i umożliwiać mi spędzanie cudownych wakacji w różnych zakątkach naszego globu.

Muszę Ci się przyznać, że to moje „odkurzone” marzenie na tyle we mnie się na nowo rozbudziło, że postanowiłam zrobić coś czego jeszcze nie było w historii podcastu, ale o tym za chwilę.

Czego dowiesz się z 28 odcinka podcastu?

 1. Czy warto inwestować w nieruchomości w Tajlandii?
 2. Jakiego zwrotu z inwestycji możesz oczekiwać?
 3. Jak wyglądają kwestie prawne?
 4. Z czym jest największe wyzwanie?
 5. Jak to jest, gdy się jest właścicielem pięknego apartamentu na bajecznej wyspie Phuket?

Polecam Ci szczególnie ten odcinek jeżeli:

 1. Lubisz podróżować i myślisz o tym jak połączyć przyjemne z pożytecznym.
 2. Potrafisz podejmować odważne decyzje.
 3. Szukasz nietuzinkowych form inwestowania.
 4. Lubisz dywersyfikować swoje inwestycje i po prostu czujesz, że już czas wyjść poza Polskę.
 5. Szukasz inwestycji na cashflow.
 6. Jeżeli nie jesteś pewien czy, którykolwiek z powyższych powodów Ciebie dotyczy, ale intuicja Ci podpowiada, że to może być coś ciekawego dla Ciebie!

Posłuchaj naszej rozmowy i sam zdecyduj, czy chcesz drążyć temat głębiej. Poznać więcej szczegółów dotyczących inwestowania w Tajlandii. Jeżeli tak to koniecznie zapisz się już teraz na webinar/ spotkanie na żywo on line, które poprowadzimy razem z Marią!!! Kliknij na baner poniżej i dowiedz się więcej na temat spotkania na żywo 

http://bit.ly/RN-Tajlandia

Traveling in London

Music by audionautix.com

2018-09-12T11:14:33+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: