Chcesz otrzymać powiadomienie e-mail i/lub SMS o live, aby nie przegapić szansy zadania nam pytania na żywo?

LIVE Nieruchomości
i biznes

Poniedziałek (różne godziny), środa 10:00-10:30
Kobieca Strona Inwestowania

Marzysz o produktywnej przerwie na kawę lub herbatę? Spotkania z nami to konkretna wiedza o nieruchomościach i biznesie oraz solidny “kop motywacyjny”. Wspólnie z Marią lub ciekawymi gośćmi spotykamy się w poniedziałki i środy, by dostarczyć Tobie energii do działania w branży nieruchomości!

Marta Baczewska-Golik

Założycielka i gospodarz wydarzeń Ruszamy Nieruchomości, inicjatorka społeczności Kobieca Strona Inwestowania, założonej z myślą o inwestorkach, a przyciągającej kobiety zainteresowane szeroko branżą nieruchomości. Edukatorka, inwestorka, właścicielka agencji nieruchomości.

W branży nieruchomości od kilkunastu lat, z setkami transakcji na koncie. Z pasji do nieruchomości dzieli się chętnie swoją wiedzą i doświadczeniem, bo wierzy, że nieruchomości to potężne narzędzie do budowy finansowego zabezpieczenia i prowadzenia biznesu na własnych zasadach. Dzięki jej programowi Pani na Włościach setki kobiet rozpoczęło z sukcesem i kontynuuje działalność w branży nieruchomości. 

Maria Niemir-Błaszak

Absolwentka kursów Kobiecej Strony Inwestowania, m.in. Pani na Włościach, słuchaczka podcastu Ruszamy Nieruchomości. Współorganizatorka wydarzeń na żywo Ruszamy Nieruchomości oraz współautorka szkolenia i mentoringu Ruszamy Agencje Nieruchomości.

Myśl o zostaniu inwestorką, poprowadziła ją do pośrednictwa nieruchomości, jako idealnego narzędzia do zdobywania wiedzy rynkowej i kapitału. Mając bogate doświadczenie w marketingu, sprzedaży i IT, z lekkością weszła na wysoki poziom jakości pośrednictwa. Edukatorka z pasją do wspierania przedsiębiorczości kobiet. Mistrzyni dzielenia się wiedzą o złożonych zagadnieniach obrotu nieruchomościami w lekki, prosty i konkretny sposób, aby Absolwentki i Absolwenci naszych szkoleń nie tylko wiedzieli, ale i działali.

Co nas połączyło?

Na początku “nadawanie na tych samych falach” i wiara w to, że możemy przyczynić się do zmiany branży pośrednictwa na lepsze i promowania współpracy. Im więcej będzie na rynku współpracujących agentów świadczących usługi na wysokim poziomie, im więcej inwestorów i prywatnych ogłoszeniodawców będzie potrafiło przygotować świetne oferty, tym bardziej będzie rosła presja na profesjonalizację zawodu pośrednika. Z drugiej strony zwiększy się na rynku świadomość wartości usługi pośrednika nieruchomości. Wolumen i wartość usług na rynku wzrośnie… i jako pośrednicy PREMIUM wszyscy na tym zyskamy. Jak widzisz, cechuje nas osadzony w realiach optymizm, a przy tym jesteśmy wytrwałe, w czym nawzajem się wspieramy. Od 2021 roku prowadzimy wspólnie kurs Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoring dla agentów nieruchomości, co daje nam szerszą perspektywę rynkową, na bazie doświadczeń osób z całej Polski.

W naszych szkoleniach zbieramy esencję tego, czego obie nauczyłyśmy się łącznie przez ponad 30 lat pracy zawodowej i kształcenia (które trwają!). Dzięki skumulowaniu ich w dwóch życiach jesteśmy w stanie przekazać tę esencję Tobie jako wciąż młode i pełne werwy, którą “zarażamy” naszych kursantów 🙂 Łączymy perspektywę weteranki branży nieruchomości ze świeżym spojrzeniem, co gwarantuje, że z naszych szkoleń skorzystają, zarówno osoby doświadczone, jak i wchodzące na rynek nieruchomości.

Współdecyduj o tematyce spotkań!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Łączymy perspektywę weteranki branży nieruchomości ze świeżym spojrzeniem. Uwielbiamy również rozmawiać ze specjalistami i odnoszącymi sukcesy absolwentami naszych kursów – inwestorów i pośredników nieruchomości. To wszystko gwarantuje, że z live skorzystają zarówno osoby doświadczone, jak i wchodzące na rynek nieruchomości. Czekamy na Twój głos!

Chcesz otrzymać przypomnienie o live?

Zostaw swój adres email oraz nr telefonu, na który wyślemy Tobie przypomnienie przed wydarzeniem, aby nie ominąć w toku codziennych spraw możliwości zadania pytania na żywo.

Czujesz wdzięczność?

Planowane tematy live

Często zadawane pytania

Dla wszystkich zainteresowanych obrotem nieruchomościami – agentów nieruchomości, inwestorów, osób zajmujących się prywatnie lub zawodowo nieruchomościami. Jeżeli rozważasz zmianę zawodu lub poszerzenie zakresu usług o wsparcie obrotu nieruchomościami, to live też są dla Ciebie! Home stagerko, declutterko, doradczyni kredytowa, zarządczyni nieruchomości, rzeczoznawczyni, architektko i mężczyźni w analogicznych rolach 😉 Jesteście wszyscy mile widziani! Dbamy, aby treści i forma były przyjazne zarówno dla osób, które nie są zawodowcami, jak i poszukujących inspiracji do dalszego rozwoju, chcących poprawić jakość pracy i przychody.

Nie ukrywamy, że nasze szkolenia przyciągają głównie Panie. Ale zdradzimy Ci sekret. Płeć nie ma na naszym live znaczenia 🙂 Jeżeli cenisz sobie:

  • merytoryczne spotkania w przyjaznej atmosferze 
  • empatyczną komunikację bez oceniania, próby udowadniania “kto jest lepszy” np. ze względu na poziom wiedzy, doświadczenia, osobowość

… a w dodatku nie przeszkadza Tobie, że czasem polecimy “po całości” żeńskimi końcówkami 🙂 to zdecydowanie jesteś mile widziany!

Jest tylko mały haczyk. Dyskusje mogą przechodzić po live na grupę FB Kobieca Strona Inwestowania, a już tam, decyzją członkiń, mamy w 100% kobiece grono 😜

Szkolenia są bezpłatne, nie musisz pozostawiać żadnych danych osobowych. Jeżeli chcesz wesprzeć naszą działalność to zupełnie dobrowolnie możesz “postawić nam kawę” by wesprzeć naszą działalność 🙂

Staramy się utrzymać stały termin poniedziałek (różne godziny), środa 10:00-10:30, jednak z racji tego, że są to eventy nieodpłatne, zastrzegamy sobie prawo do niezaplanowania live na dany dzień z ważnych dla nas powodów. Najbardziej aktualne informacje o zaplanowanych eventach, również w formie linków do innych organizowanych przez nas szkoleń, znajdziesz na tej stronie.

Sprawdzam harmonogram>>

Możesz obejrzeć live na żywo oraz jako powtórkę na profilu Kobieca Strona Inwestowania na FB, IG i YT. Jeżeli oglądasz powtórkę zwróć uwagę na możliwość ustawienia prędkości x1,5 poprzez kliknięcie koła zębatego po prawej stronie osi czasu nagrania.  

Tak, jesteśmy otwarte na pogłębianie tematów z ekspertami. Jeżeli na ten moment czujesz niedosyt, to zapraszam na stronę podcastu Ruszamy Nieruchomości, gdzie znajdziesz ponad 140 wywiadów na tematy związane z nieruchomościami i biznesem.

Czujesz wdzięczność?

Dotychczas opublikowane spotkania

Kliknij na ikonę komputera, aby zobaczyć opis. Powtórkę możesz obejrzeć na profilu Kobieca Strona Inwestowania na FB, IG i YT. Podpowiedź: klikając obok osi czasu nagrania koło zębate możesz wybrać szybkość odtwarzania (np. x1,5).

Dzisiaj już chyba nikt nie ma wątpliwości, że nieruchomości są dobrami wysokiej wartości i jednocześnie dobrami pierwszej potrzeby.
Dobra luksusowe z reguły kojarzą się z czymś “dodatkowym i ponad stan” dlatego przyciągają z reguły wąską grupę klientów. Dom czy mieszkanie potrzebuje każdy i trudność sprzedaży polega na tym, że będąc profesjonalnym sprzedawcą często musisz obsługiwać klientów o bardzo szerokim przekroju społecznym czy zawodowym.
Jak dobrać i trafić z przekazem do tak różnorodnej grupy klientów? Jak umiejętnie prowadzić rozmowy handlowe, aby ich sobie zjednać, a nie zniechęcić?
I w końcu o tym czy cena sprzedawanego towaru robi różnicę w procesie sprzedażowym oraz w obsłudze klienta porozmawiam z Joanną Gdaniec autorką książki IMPROsprzedaż.
Na tym FB/YT live dzielę się z Tobą moją “tajemnicą” jak doszłam do tego, że zupełnie świadomie potrafię działać pomimo wielu przeciwności z energią i głęboką wiarą, że to co robię ma sens i wartość!
Opowiem Tobie jak zrozumienie procesu, który w nas zachodzi pomaga opanować lęk i przełamywać własne blokady.
Dam Tobie konkretne narzędzia do pracy ze se sobą, które przetestowałam wielokrotnie na sobie i po prostu działają.
Sprzedaż nieruchomości jest jak rozgrywka w szachy ♟️. Pełna przemyślanej strategii, trwająca dłużej niż partyjka gry w warcaby. Każdy ruch powinien być przemyślany, a błędy niestety bywają kosztowne.
Cała rozgrywka składa się z kilku elementów:
♟️przygotowanie nieruchomości do sprzedaży od strony prawnej
♟️przygotowanie nieruchomości do sprzedaży od strony technicznej
♟️przygotowanie oferty począwszy od strony wizualnej, jak i pisarskiej
♟️organizacja dni pokazowych
♟️prezentacja nieruchomości klientom
♟️negocjacje
♟️przygotowanie transakcji…
Trochę jest elementów, ale tym razem skupimy się na prezentacji i błędach jakie czasem popełniamy, a które mogą mieć później przełożenie na negocjacje i decyzje zakupowe!
Dobra luksusowe z reguły kojarzą się z czymś “dodatkowym i ponad stan” dlatego przyciągają z reguły wąską grupę klientów. Dom czy mieszkanie potrzebuje każdy i trudność sprzedaży polega na tym, że będąc profesjonalnym sprzedawcą często musisz obsługiwać klientów o bardzo szerokim przekroju społecznym czy zawodowym.
Jak dobrać i trafić z przekazem do tak różnorodnej grupy klientów? Jak umiejętnie prowadzić rozmowy handlowe, aby ich sobie zjednać, a nie zniechęcić?
I w końcu o tym czy cena sprzedawanego towaru robi różnicę w procesie sprzedażowym oraz w obsłudze klienta porozmawiam z Joanną Gdaniec autorką książki IMPROsprzedaż.

Wiosna to czas przebudzenia. Dzień staje się dłuższy, jest cieplej, mamy więcej energii… I tak ma wielu uczestników rynku nieruchomości 🙂 Przygotuj się na ten czas wzmożonej gotowości do działania poprzez najlepszą inwestycję – w rozwój swoich umiejętności. Chcesz sprzedawać szybciej, lepiej, drożej, być bardziej konkurencyjna? Zrób sobie prezent na dzień kobiet i znajdź czas dla siebie, aby stać się mistrzynią sprzedaży nieruchomości.   

Organizując dzień otwarty, do dziś zdarza nam się słyszeć, z dozą uszczypliwości, że “to takie amerykańskie”. Czy zaczerpnięty model sprzedaży oparty na open house, w warunkach polskich jest chwilową modą, czy zostanie z nami na dłużej? Chcesz wiedzieć jakie argumenty i doświadczenia stoją za tym, że stosujemy dzień otwarty świadomie jako metodę sprzedaży? W jakich sytuacjach odchodzimy od organizacji dnia otwartego? Jak to przekłada się na naszą współpracę z pośrednikami? Dowiesz się tego z naszej rozmowy.

Dla wielu osób stereotypowy fliper kupuje “ruderkę po babci” i zmienia ją w przytulne gniazdko jak z katalogu pewnej znanej marki mebli 🙂 Joanna Ekert, inwestorka w nieruchomości, poszła inną drogą. W rozmowie z Martą odsłoni przed Wami potencjał strategii flipowania na rynku pierwotnym i podzieli się swoimi doświadczeniami inwestorskimi.

Chcesz sprzedawać nieruchomości szybciej? Poznaj innowacyjne podejście do tworzenia oferty sprzedaży nieruchomości wg naszego autorskiego modelu APPETITE. Pomaga on znacznie uporządkować przygotowanie ogłoszenia oraz poprowadzić prezentację nieruchomości, aby potencjalni nabywcy nie tylko umówili się na spotkanie, ale i złożyli ofertę.

Ostatnimi czasy coraz więcej rodzimych inwestorów w nieruchomości bierze kurs na zagraniczne inwestycje. Jednym z popularnych kierunków jest Hiszpania. Aktywnie działa tam inwestorka Anna Milewska pod marką Art – Vida. Marta zapyta ją o plusy i minusy inwestowania na tym rynku oraz co poradziłaby osobom rozważającym wejście na ten rynek. 

Raport za grudzień 2022 UNIREPO Portale ogłoszeniowe w liczbach pokazuje, że agenci nieruchomości umieszczają mniej zdjęć w stosunku do prywatnych ogłoszeniodawców. Intuicyjnie może się wydawać, że to przecież agenci nieruchomości powinni publikować więcej zdjęć. Dlaczego tak może być? Jak korzystać ze zdjęć nieruchomości, aby przyciągnąć uwagę i skłonić do umówienia się na prezentację? Jakich błędów unikać? Odpowiadamy na te pytania. Dowiesz się jak tworzyć apetyczne zdjęcia nieruchomości, które sprzedają nieruchomość.

Odważnie i otwarcie o biznesie najmu na godziny studia BDSM na przykładzie studia Fetish Chateau, składającego się z 7 tematycznych pokoi dla lubiących eksperymentować par! Marta bez tabu rozmawia z Izabelą Boniecką – inwestorka i właścicielką studio i Dianą Holod – projektantką. Poczuj dreszczyk emocji słuchając naszej pierwszej rozmowy o tajnikach najmu nieruchomości w systemie godzinowym dla bardzo wytargetowanej grupy docelowej klientów!

Raport za grudzień 2022 UNIREPO Portale ogłoszeniowe w liczbach pokazuje, że agenci nieruchomości piszą istotnie dłuższe ogłoszenia w stosunku do prywatnych ogłoszeniodawców. Dlaczego poświęcamy dużo energii na tworzenie opisów pomimo, iż panuje powszechne przekonanie, że nikt nie czyta ogłoszeń? Odpowiadamy na to pytanie. Dowiesz się co jest ważne w przygotowaniu tekstu oferty, która sprzedaje i dlaczego. Zdradzamy również ile znaków mają nasze ogłoszenia 🙂

Kochamy planowanie! Nie podzielasz tego entuzjazmu? Daj się zarazić naszym podejściem i realizuj Twoje zamierzenia Z RADOŚCIĄ! Lata pracy metodą projektową, korzystania z różnych technik i metodologii oraz doświadczeń życiowych spowodowały, że mamy kilka przemyśleń, których prawdopodobnie nie dane było Tobie usłyszeć od różnych “guru efektywności”. Chcemy wnieść więcej pozytywnych emocji w Twoje planowanie i działanie. Szykuj się na zmiany!

Zmiany cyklu gospodarczego są rzeczą naturalną. Wytrawni inwestorzy wręcz czekają na takie tąpnięcia, bo to właśnie one dają największe szanse na spektakularne zyski! Jak zatem przygotować się na każdą sytuację, by nie zabrało nas “wahadło” zmian rynkowych? Jakie strategie inwestycyjne dzisiaj stosować, by zachować cashflow i nadal zarabiać w nieruchomościach niezależnie od sytuacji rynkowej? Marta, weteranka branży, która doświadczyła różnych etapów cyklu koniunturalnego, dzieli się swoimi wnioskami (11.2022).

Gościnne wystąpienie Marty u Klaudii Leszczyńskiej z InstaStaging. Rozmowa o zmianach na rynku nieruchomości pod kątem potencjału współpracy home stagerek i specjalistek innych zawodów w branży nieruchomości z agentami nieruchomości. Nie zabrakło również podkreślenia przewagi kobiet w osiąganiu sukcesów w nieruchomościach.

 

Rozmowa Marty z Klaudią Leszczyńską, jedną z najlepiej wykwalifikowanych homestagerek. Kwalifikacje zdobywała w IAHSP – World’s Largest Home Staging Industry Association oraz EAHSP – European Association of Home Staging Professionals. Sama prowadzi certyfikowane przez IAHSP szkolenia dla przyszłych homestagerek. Porozmawiamy o skuteczności HS w warunkach spadku popytu i ograniczenia budżetu. Dowiesz się jak wyróżnić się ze swoją ofertą.

Czy nieruchomości to wciąż dobra inwestycja? Czy ceny spadną? Kupować czy się wstrzymać? Brać kredyt czy może lepiej nie? Czy stopy procentowe jeszcze wzrosną? Czy zakup nieruchomości uchroni mnie przed inflacją?

Na najbliższym LIVE podzielę się z Tobą moimi przemyśleniami i podejściem do sytuacji. Jeżeli zastanawiasz się co dalej robić a w Twojej głowie pojawiły się pytania jak powyżej to koniecznie bądź ze mną na żywo w środę 16.11. na FB LIVE!

Rozmowa Marty ze specjalistką od kredytów hipotecznych Joanną Brzezicką. Sprzedaż kredytów hipotecznych spadła o 70% (11.2022). Zamiast poddawać się marazmowi, warto wiedzieć kim są ci pozostali, którym banki chętnie udzielają kredytu? Dlaczego to takie istotne? Aby wiedzieć z myślą o jakiej grupie docelowej szykować inwestycje i oferty sprzedaży oraz sfinalizować szybko transakcję. 

“Wystarczy jeden klient”, “jak ktoś przyjdzie i położy taką kasę jak chcę, to sprzedam”, “zadzwonię jak znajdzie się klient”. To klasyczne zdania, które wyznaczają tor relacji między pośrednikiem, sprzedającym i… zainteresowanymi zakupem. Jak taki sposób myślenia przekłada się na działanie i realia sprzedaży? Jakie są alternatywy? Jak rozmawiać, aby transakcje dochodziły do skutku i towarzyszyły im pozytywne emocje, a wszyscy odchodzili w poczuciu zadowolenia?

Zastanawiasz się od czego zacząć, aby wystartować jako agent nieruchomości? Boisz się popełnienia kosztownych błędów? Chcesz zarabiać od pierwszych miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej? Dowiedz się od nas jak wystartować jako niezależny agent nieruchomości!

Zastanawiasz się jak określić plan minimum na zakupy home stagingowe? Nie wiesz jak budować bazę, aby nie stracić majątku? Zastanawiasz się jak zacząć z małym budżetem? Dowiedz się jak stworzyć zestaw do szybkiej stylizacji mieszkania! Rozmowa Marii z Klaudią Leszczyńską, wielokrotnie nagradzaną na szczeblu krajowym i ogólnoświatowym home stagerką, inwestorką, finansistką, edukatorką, dbającą o podwyższanie standardów jakości branży w Polsce. 

Zastanawiasz się czy w dzisiejszych czasach da się sprzedawać nieruchomości bez home stagingu? Myślisz, o profesjonalnym wykonywaniu tej usługi? Przepytałyśmy Klaudię Leszczyńską, niekwestionowany autorytet w dziedzinie home stagingu m.in. o to: jakie są zalety i wady zajęcia się home stagingiem samemu i delegowania, jak znaleźć osobę do współpracy i czym się kierować w wyborze, jak przekonać klienta do home stagingu, jak używać argumentu home stagingu w rozmowie z właścicielem aby podwyższać wartość prowizji?

Chcesz zostać agentem nieruchomości, a nie wiesz od czego zacząć? Działasz już jako pośrednik, ale czujesz rozczarowanie przychodami, klientami lub realiami Twojej pracy? Dowiedz się jak wystartować i rozwinąć swoją działalność na własnych zasadach i przyciągać klientów, z którymi praca będzie sprawiała Tobie radość!

Myślisz, że agent nieruchomości na starcie działalności musi dysponować wielkim budżetem? Z zazdrością patrzysz na oferty pięknych nieruchomości i żałujesz, że pozyskane przez Ciebie nieruchomości lata świetności mają za sobą? Jakie zmiany są łatwe i stosunkowo niedrogie do zrobienia, podbija wartość nieruchomości, mogą podbić wartość nieruchomości.

Wyjątkowy temat, wyjątkowa oprawa. Dlatego tym razem spotykamy się wyłącznie w zamkniętym pokoju webinarowym, w godzinach wieczornych. Wydarzenie bezpłatne. Nie będzie dostępna powtórka. Liczba miejsc ograniczona!

Ustalanie ceny ofertowej to temat wracający jak bumerang, ilekroć wychodzimy poza to, co jest nam znane. Zmiana sytuacji rynkowej jest dla wielu takim czynnikiem, w którym ponownie zastanawiają się czy dotychczasowe metody działania są nadal adekwatne. Podsumujmy sposoby na oszacowanie ceny ofertowej.

Nadszedł w końcu wymarzony czas wakacji, a wraz z nim pytanie czy będąc na swoim jestem wstanie sobie te wakacje zapewnić?
Wiele osób wyobraża sobie, że agent nieruchomości to ten, który nie odkleja się od telefonu i ciągle jest w trybie pracy. Naturalnie pojawia się pytanie, czy da się to wszystko jakoś pogodzić? Czy to jednak klienci dyktują nam czas i godziny pracy?
Jak zapewnić sobie czas na wypoczynek prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą?

 Od dłuższego czasu zmagam się z decyzją co dalej z KSI… Serce podpowiada mi, że ten format już się wypalił, dlatego na tym spotkaniu opowiem Wam jak ja to widzę, w którym kierunku chciałabym rozwijać tą nieruchomościową wirtualną przestrzeń. Jednym słowem o tym co planuję, w jakim kierunku będę dalej rozwijać to co budowałam przez wiele lat i co Ty z tego możesz mieć dla siebie.

Chyba każdy czuje, że idą zmiany. A właściwie to już przyszły. Czuć zastój na rynku. No i powstaje pytanie czy na ten czas nieruchomości to nadal dobry biznes? Czy otwieranie biura nieruchomości to dobry pomysł? Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i wnioskami jakie płyną z mojego początku pracy jako agent nieruchomości, kiedy zaczynałam pracę w 2008 roku w biurze tuż na samym początku wielkiego kryzysu światowego, być może będa to cenne lekcje dla Ciebie!

Zastój na rynku to czas weryfikacji. Z “flipów” robią się “flapy”, a wielu doradców kredytowych i agentów nieruchomości zaczyna rozglądać się za etatem. Przetrwają najlepsi. Jak sprzedawać kiedy się nic nie sprzedaje? Na to pytanie jest w sumie prosta odpowiedź, ale podzielimy się nią na spotkaniu! Będzie konkretnie i może dosadnie, ale prawdziwie!

Skuteczność to łatwy czynnik do zmierzenia. Liczy się czas, w którym osiągniesz pożądany efekt. Skuteczny Agent to nie tylko taki co skutecznie sprzedaje nieruchomości, ale także taki, który skutecznie zdobywa zaufanie i uznanie klientów. Tym razem porozmawiamy o tym jak z efektem “wow” wejść na rynek pośrednictwa i zjednać sobie klientów!

Dużo się mówi na temat wolności finansowej. Jednak dla wielu osób jest ona tak bardzo nierealna, że nie podejmują żadnych kroków, by po nią sięgnąć. Rozmawiamy z wieloma kobietami, które bardzo chciałyby rozpocząć swoją przygodę w nieruchomościach, ale brak im swobody w podejmowaniu decyzji finansowych. Potrzebują akceptacji ze strony bliskich, by móc sięgnąć po swoje marzenia. Oczywiście nie ma w tym nic złego, dopóki to jest rodzaj dyskusji, jednak moment, w którym potrzebujesz zgody kogoś innego nie jest już wsparciem, lecz zależnością. Będąc w takiej sytuacji o wolności finansowej trudno jest choćby marzyć. Bo pierwszym krokiem powinno być uzyskanie pełnej niezależności w podejmowaniu decyzji biznesowych. Odcinek, który da Ci mocno do myślenia. 

Chcesz być na bieżąco z tematami naszych wydarzeń i otrzymać powiadomienia, aby, w toku codziennych spraw, nie ominąć możliwości zadania pytania na żywo?