MARKA AGENTA NIERUCHOMOŚCI

Marka osobista to kombinacja skojarzeń i doświadczeń pozostających w głowie i sercu Twoich klientów jakie pozostają im po kontakcie z Tobą!

> Konkretne
> Bez lania wody i zbędnej teorii
> Szkolenie dedykowane agentom nieruchomości

To nie jest szkolenie dla Ciebie jeżeli chcesz świadczyć usługi z budowania marki osobistej w różnych branżach.

To nie jest szkolenie dla Ciebie jeżeli chcesz zostać influencerem i zarabiać na promocjach kosmetyków lub innych produktów znanych marek.

X

To jest szkolenie dla agentów nieruchomości, którzy chcą:

Tu nie chodzi ilości lajków i gigantyczne zasięgi.

Tu chodzi o to, by w punkt trafiać do swojego klienta docelowego i zawrzeć z nim umowę pośrednictwa na zasadach wyłączności z bardzo intratną prowizją!

Co zawiera kurs
MARKA AGENTA

Marka Agenta Nieruchomości:

Nie musisz przechodzić studiów marketingu, aby zbudować swoją markę osobistą!

W czasach, kiedy wiedza jest powszechnie dostępna bezpłatnie, problem polega na jej selekcji i wdrożeniu do Twojego biznesu.

Dzisiaj nie płaci się już za wiedzę, ale za to, że ktoś ją wcześniej przetestował, wdrożył i wyciągnął wnioski co działa, a co nie!

KORZYŚCI
MARKA AGENTA

z zakupu kursu dedykowanego agentom nieruchomości

Kupując ten kurs zapłacisz za konkretne rozwiązania dla pośrednika nieruchomości.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na przerabianiu przeróżnych szkoleń od specjalistów od marek osobistych, a następnie zastanawianiu się jak to co mówią, przenieść na branżę nieruchomości.

Będziesz mógł od razu zastosować omawiane w nim rodzaje kontentu zastosować u siebie i zacząć budować swoją markę szybko i łatwo!

MARKA AGENTA

Zobacz jak moi kursanci przełamali swoje blokady i pomimo totalnego braku doświadczenia budują swoje marki w social mediach!

DLACZEGO?

Nie wszystko musi być idealne!

BO TY JESTEŚ POŚREDNIKIEM NIERUCHOMOŚCI A NIE SPECEM OD ROLEK I MARKETINGU!

Twoim zadaniem jest sprawić, aby ludzie w Twoim mieście Cię zobaczyli, poznali i polubili zanim pójdziesz do nich na spotkanie.

Perfekcyjność jest mało autentyczna, a Ty masz stać się autentycznym ekspertem w ich oczach. Agentem, którego warto posłuchać. Pośrednikiem, któremu warto powierzyć swoją nieruchomość na sprzedaż!

Moim celem jest sprawić, abyś w ciągu 90 dni podbił swój lokalny rynek!

Abyś zbudował swoją markę tak silną, aby każdemu komu w twojej okolicy przyjdzie do głowy sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość w pierwszej kolejności pomyślał o Tobie!

Jeżeli jesteś gotów się zaangażować w budowanie swojej marki to wskakuj na pokład!

Bo jest to oferta specjalna tylko dla uczestników mojego bezpłatnego szkolenia i nie będzie trwać wiecznie! Łap okazję teraz!

Promocja trwa:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

KURS: Marka Agenta Nieruchomości

> Konkretne szkolenie dedykowane agentom nieruchomości
> 7 Lekcji
> Dostęp natychmiastowy

pełna cena: 2 500 zł

1 000 zł rabatu

promocja: 1 500 zł

20 rat 0%

O mnie:

Marta Baczewska- Golik

Pracuje w branży pośrednictwa od 2008 roku. Jak wiesz to był trudny czas na rynku. Aby przetrwać musiałam nauczyć się robić ten biznes inaczej niż wszyscy.

Poszukiwałam wiedzy i inspiracji u najlepszych szkoleniowców biznesowych na całym świecie. Wydałam mnóstwo pieniędzy i jednocześnie przez bardzo długi czas nie potrafiłam tego wszystkiego zastosować w pośrednictwie.

Do tego nakładały się przekonania w jakich zostałam wyszkolona na agenta takie jak, że zimne telefony to najlepszy i najskuteczniejszy sposób na pozysk klienta, że na budowanie marki szkoda czasu, bo można zrobić w tym czasie x telefonów i pozyskać konkretną liczbę klientów, a z tej marki to nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się coś pozyska.

Dzisiaj kiedy już wiele osób odkryło jaką wartość niesie za sobą silna marka nie muszę nikogo do tego przekonywać, jednak wciąż pokutuje przekonanie, że wszędzie należy robić te same rzeczy. Osobiście uważam, że nie trzeba stawać się influencerem, by mieć markę osobistą. Trzeba jedynie umiejętnie docierać z komunikatem do właściwych osób, a nie do wszystkich i tego właśnie nauczę Cię w kursie Marka Agenta Nieruchomości.