Cieszymy się z Twojego zapisu! 🥳

Otrzymasz przypomnienie w dniu wydarzenia.

Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymasz maila, sprawdź foldery “promocje” i “spam”, a gdy się znajdzie, przenieś go do folderu głównego oraz dodaj adres e-mail do zaufanych odbiorców.

Dziękujemy za zaufanie! ❤️

W ramach wdzięczności otrzymujesz specjalną ofertę. Przeczytaj uważnie, bo widzisz ją tylko raz przez 15 minut.

Twoja oferta wygaśnie za:

Minuty
Sekundy

Kultowe szkolenie online

Nieruchomości od kuchni

Dla przyszłych i początkujących inwestorek w nieruchomości

Czy chcesz dowiedzieć się:

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na przynajmniej jedno pytanie, to
ta oferta jest dla Ciebie! 🙂

Nieruchomości od kuchni

Wyjątkowa oferta dla Ciebie!
129PLN
39 PLN brutto
  • Skorzystaj od razu!
-70% taniej

Jasny przepis

na budowę Twojego portfolio nieruchomości, niezależnie od tego, czy dysponujesz swoim kapitałem, czy też nie. 4 strategie “miękkiego” wejścia w rynek, bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy “na start”. Instrukcja jak zaplanować swoje pierwsze kroki i wyznaczyć właściwy cel na początku Twojej drogi.

Poznaj “supermoce”

dzięki którym osiągniesz sukces w nieruchomościach! Odkryję przed Tobą sekret przewagi kobiet 🙂 i “odczaruję” nieruchomości jakoby to był „męski” sposób na zarabianie pieniędzy.

Pozbądź się blokad

aby sięgnąć po własne marzenia o spokojnym, bezpiecznym finansowo i pełnym satysfakcji życiu! Przyjrzymy się mitom, lękom i obiekcjom początkujących inwestorek. Nie musisz “wywracać życia do góry nogami”, ani podejmować dużego ryzyka. Opowiem jak pokonać lęk przed decyzjami, minimalizować ryzyko i zaplanować działania krok po kroku, aby DZIAŁAĆ!

Inspiracja i motywacja

do podjęcia działań, na bazie moich osobistych doświadczeń inwestorskich z różnych etapów cyklu koniunkturalnego oraz rozmów z odnoszącymi sukcesy Absolwentkami i Absolwentami moich szkoleń. Pokażę Tobie jak drobne zmiany w myśleniu i działaniu mogą istotnie zmienić Twoje rezultaty.

Poznaj moją historię w nieruchomościach!

Pokonaj strach i skróć swoją drogę do inwestowania w nieruchomości!

Nazywam się Marta Baczewska-Golik. Uczę inwestorów i agentów nieruchomości zarabiać na nieruchomościach.

Jestem inwestorką w nieruchomości i pośredniczką we własnej agencji Ruszamy Nieruchomości. Na pierwszych transakcjach zarabiałam w 2003 roku. Zaczynałam z bagażem kredytów po bankructwie mojej kawiarni. Nie przeszkodziło mi to w wejściu na drogę inwestowania w nieruchomości, szybkim odrobieniu strat i dojściu do niezależności finansowej. W międzyczasie ugruntowałam się w branży nieruchomości, najpierw jako doradczyni kredytowa, a później pośredniczka nieruchomości. Jestem edukatorką z pasją do wspierania przedsiębiorczości. Swoją wiedzą dzielę się od lat w podcaście Ruszamy Nieruchomości, na szkoleniach online i stacjonarnych Ruszamy Nieruchomości – Kobiecej Strony Inwestowania oraz wystąpieniach w mediach.

Na pierwszych transakcjach w nieruchomościach zarabiałam już na studiach w 2003 roku.

Wyobraźnia rozbudzona książkami inwestorów i pierwsze sukcesy, sprawiły, że szybko zmieniłam ścieżkę kariery, aby ruszać nieruchomości.

W branży pracowałam na różnych stanowiskach, dzięki czemu mam szerokie kompetencje i tak dobrze rozumiem wszystkie strony interesów. Mam kreatywne, innowacyjne podejście do biznesu i zawsze kieruję się zasadą win-win. Własną agencję otworzyłam podczas największego kryzysu na rynku, wbrew zdrowemu rozsądkowi. Dzięki umiejętności kreowania okazji inwestycyjnych, był to strzał w dziesiątkę!

Mam koncie transakcje o wartości ponad 100 mln złotych, 6 kursów online, ponad 100 webinarów, 100 odcinków podcastu oraz wiele inspirujących wystąpień.

Skorzystaj z dostępu do szkolenia i poznaj sekrety prowadzenia biznesu opartego na inwestowaniu w nieruchomości, który zarabia od początku działalności!