RAN CLUB MEETING

Spotkanie czołowych AGENTÓW NIERUCHOMOŚCI W POLSCE!
Tylko dla absolwentów szkoleń i mentoringu Ruszamy Agencje Nieruchomości!

Kochani! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do uczestnictwa w spotkaniu stricte integracyjnym tylko dla uczestników szkoleń Marty i Marii Ruszamy Agencje Nieruchomości!

Odczuwamy ogromną radość, że będziemy mogły poznać każdą i każdego z Was osobiście. Porozmawiać przy dobrej kolacji, pośmiać się i spędzić cudowny czas w gronie osób, które dzielą tą samą pasję co my do nieruchomości.

Ten wieczór to początek RAN CLUB, który będziemy sukcesywnie rozwijać po to, by stworzyć przyjazną przestrzeń dla każdego Agenta Nieruchomości, który odbiera na “podobnych falach” do naszych, chce się rozwijać i dostarczać najlepszy serwis obsługi klienta w pośrednictwie. Wierzymy, że przynależąc do takiej “RAN-owej” rodziny nam wszystkim będzie łatwiej wystartować i pracować w Polsce jako Agent Nieruchomości.

 

Szczegóły spotkania:

Nie zwlekaj z decyzją, bo musimy do piątku (13 maja) zarezerwować salę i zamówić odpowiednią ilość dań!

Czego możesz się spodziewać na spotkaniu?

MARTA BACZEWSKA-GOLIK

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości i podobnie jak Ty teraz zaczynałam w czasie światowego kryzysu. Nic nie było pewne. Banki zatrzymały kredytowanie nieruchomości. Popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami a nawet latami. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że pomimo wysiłku i trudu to była moja najlepsza decyzja, aby zacząć w pośrednictwie właśnie wtedy. Pewnie zastanawiasz się dlaczego. Powód jest prosty.

W 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i prosić klientów, aby powierzyli mi swoją nieruchomość na sprzedaż na zasadach wyłączności. To był punkt zwrotny w mojej pracy! Zadecydowałam, że zrobię wszystko, aby to klienci zabiegali o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Ta decyzja zmieniła wszystko w mojej pracy jako Agent Nieruchomości! Do dnia dzisiejszego zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować.

MARIA NIEMIR-BŁASZAK

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. Jestem absolwentką I edycji programu Ruszamy Agencje Nieruchomości i mentoringu Marty Baczewskiej-Golik, dzięki którym jestem bliska spełnienia celu 10 MLN PLN wartości ofert w obsłudze.

Z zasady nie wykonuję zimnych telefonów. Miłośniczka checklist i zwinnych metod zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji.

Spotkajmy się i poznajmy na żywo!