Jak inwestować w nieruchomości niezależnie od sytuacji rynkowej?

Każdy wie, że rynek i gospodarka to sinusoida. Zmiany są tak naturalne jak fakt, że po słońcu przychodzi deszcz. Jednak deszcz nie oznacza katastrofy. Wręcz przeciwnie! Jest wyczekiwany i ożywczy dla całej przyrody.

Skoro wiemy, że procesy rynkowe są naturalną sprawą to nie powinniśmy być zaskoczeni odwrotem aktualnego trendu. Oczywiście nigdy nie wiadomo co wywoła zmianę, kiedy ona zajdzie i w jakim kierunku pójdzie, ale sam fakt spadku lub boom-u gospodarczego nie powinien nikogo dziwić. Wytrawni inwestorzy wręcz czekają na takie tąpnięcia, bo to właśnie one dają największe szanse na spektakularne zyski!

Jak zatem przygotować się na każdą sytuację, by nie zabrało nas “wahadło” zmian rynkowych?

Prawa fizyki mówią, że wszystko co odchyla się w jedną stronę o określona ilość stopni musi odchylić się o taką samą ilość stopni w drugą stronę. Tak działa wahadło i możemy je właśnie obserwować na rynku nieruchomości. Wszystko co rośnie w końcu musi zacząć spadać i na odwrót, to co spada musi zacząć rosnąć.

Rozumiejąc tą zasadę jesteś w stanie zarabiać na każdym rynku wykorzystując to prawo na swoją korzyść!​

Dołącz do bezpłatnego webinara na żywo!

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się:

Webinar poprowadzi:

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku działam aktywnie na rynku nieruchomości. Zaczynałam jako agentka nieruchomości w czasach niepewności i światowego kryzysu. Banki zatrzymały kredytowanie, brakowało gotówki na rynku, popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami, a nawet latami. Ten czas zahartował mnie i wymusił kreatywność. Dzięki temu wypracowałam rozwiązania na sprzedaż, zakup i zarabianie nieprzeciętnych dochodów niezależnie od sytuacji gospodarczej na rynku nieruchomości.

Swoją pierwszą inwestycję w nieruchomości zrobiłam w 2003 r. Odsprzedałam ją z zyskiem ponad 300%. W pracy jako agent nieruchomości od samego początku pracowałam z inwestorami. Zrobiłam z nimi transakcje warte ponad 100 milionów złotych. Prowizje agentki reinwestowałam w nieruchomości, zarabiając od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy zł na jednej transakcji.

Działając od 2012 roku pod marką własnej agencji Ruszamy Nieruchomości mogłam pozwolić sobie na tworzenie biznesu na własnych zasadach, co było punktem zwrotnym w mojej pracy! Przeszłam przez wiele strategii inwestycyjnych, równolegle pośrednicząc w transakcjach, szkoląc i uczestnicząc w szkoleniach, m.in. dla deweloperów. Przeprowadziłam blisko 150 wywiadów z ludźmi sukcesu w branży nieruchomości i dziś patrzę na rynek zdecydowanie szerzej, niż wielu agentów nieruchomości, czy też inwestorów, który “wyrośli” na rosnącym rynku.
Pomagam moim klientom dobierać strategie inwestycyjne, sprzedawać nieruchomości oraz reinwestować kapitał. Na spotkaniu chce się podzielić z Tobą tym co potrafię robić najlepiej, co przynosi mi satysfakcję i spełnienie, czyli:

pracować, inwestować i żyć z pasją do nieruchomości!