Dziękujemy za zapis na webinar. Wszystkie szczegóły otrzymasz w dniu 6 sierpnia!

W miedzyczasie poniżej możesz skorzystać z promocji i zakupić szkolenie online „Nieruchomości od kuchni"

NIERUCHOMOŚCI OD KUCHNI

DOSTĘP DO SZKOLENIA ONLINE

Kupując dostęp dowiesz się z niego:

NORMALNA CENA: 97 PLN

CENA DLA CIEBIE: 39 PLN

Podczas szkolenia dostaniesz mnóstwo inspiracji i motywacji do podjęcia działań w kierunku inwestowania w nieruchomości, ale co najważniejsze dostaniesz konkretne wskazówki, jak zacząć niezależnie od tego czy dysponujesz swoim kapitałem, czy też nie.


Odczaruję trochę nieruchomości jakoby to był „męski” sposób na zarabianie pieniędzy.
Opowiem jak zaplanować swoje pierwsze kroki i wyznaczyć właściwy cel na początku twojej drogi.
Na bazie własnego doświadczenia pokażę Ci jak nawet drobne zmiany w myśleniu i działaniu mogą zmienić Twoje rezultaty. Jak pokonać lęk przed pierwszymi decyzjami i odważnie sięgnąć po własne marzenia o spokojnym, bezpiecznym finansowo i pełnym satysfakcji życiu!

Szkolenie prowadzi:

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku działam aktywnie na rynku nieruchomości. Zaczynałam jako agentka nieruchomości w czasach niepewności i światowego kryzysu. Banki zatrzymały kredytowanie, brakowało gotówki na rynku, popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami, a nawet latami. Ten czas zahartował mnie i wymusił kreatywność. Dzięki temu wypracowałam rozwiązania na sprzedaż, zakup i zarabianie nieprzeciętnych dochodów niezależnie od sytuacji gospodarczej na rynku nieruchomości.

Swoją pierwszą inwestycję w nieruchomości zrobiłam w 2003 r. Odsprzedałam ją z zyskiem ponad 300%. W pracy jako agent nieruchomości od samego początku pracowałam z inwestorami. Zrobiłam z nimi transakcje warte ponad 100 milionów złotych. Prowizje agentki reinwestowałam w nieruchomości, zarabiając od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy zł na jednej transakcji.

Działając od 2012 roku pod marką własnej agencji Ruszamy Nieruchomości mogłam pozwolić sobie na tworzenie biznesu na własnych zasadach, co było punktem zwrotnym w mojej pracy! Przeszłam przez wiele strategii inwestycyjnych, równolegle pośrednicząc w transakcjach, szkoląc i uczestnicząc w szkoleniach, m.in. dla deweloperów. Przeprowadziłam blisko 150 wywiadów z ludźmi sukcesu w branży nieruchomości i dziś patrzę na rynek zdecydowanie szerzej, niż wielu agentów nieruchomości, czy też inwestorów, który “wyrośli” na rosnącym rynku.
Pomagam moim klientom dobierać strategie inwestycyjne, sprzedawać nieruchomości oraz reinwestować kapitał. Na spotkaniu chce się podzielić z Tobą tym co potrafię robić najlepiej, co przynosi mi satysfakcję i spełnienie, czyli:

pracować, inwestować i żyć z pasją do nieruchomości!