[RN 147] Jak sprawdzić stan techniczny nieruchomości przed zakupem bez konieczności wzywania fachowca?

Author

Przysłowiowego kota w worku można kupić zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jednak w tym odcinku skupię się głównie na rynku wtórnym, ponieważ szczegółowe porady dotyczące odbioru mieszkania z rynku pierwotnego znajdziesz w odcinku nr 94 z Karoliną Malicką  Jak zrobić odbiór techniczny od dewelopera.

Tym razem przygotowałam odcinek dla osób, które przymierzają się do zakupu nieruchomości zarówno w celach inwestycyjnych jak i na potrzeby własne.

Będzie konkretnie i szczegółowo o tym, co należy sprawdzić przed zakupem nieruchomości z rynku wtórnego.

Przygotowałam również dla Ciebie Listę rzeczy, które należy sprawdzić przed zakupem nieruchomości, którą możesz pobrać zupełnie bezpłatnie klikając w przycisk poniżej:

Z tego odcinka dowiesz się:

  1. Jak sprawdzić stan techniczny nieruchomości przed zakupem?
  2. Jak się przygotować do oględzin nieruchomości?
  3. Jakie pytania należy zadać sprzedającemu?

W procesie zakupowym oględziny nieruchomości są bardzo ważnym elementem. Jednak, żeby niosły one za sobą wymierną wartość warto się do nich przygotować.

Istotne jest, abyś wiedział co sprawdzić przed wybraniem się na oględziny i o co zapytać w trakcie spotkania. Gdzie zaglądnąć i co najważniejsze jakie elementy powinny wzbudzić twoje większe zainteresowanie. Nie zawsze jest potrzeba zabierania ze sobą specjalisty. Jednak są sytuacje, w których porada fachowca będzie niezbędna.

Posłuchaj podcastu i dowiedz się jak samodzielnie zbadać stan techniczny nieruchomości przed zakupem, a kiedy warto zasięgnąć porady specjalisty.

A w sytuacjach, kiedy absolutnie nie chcesz się tym zajmować i wolisz zlecić zadanie poszukiwania/sprzedaży to zapraszam do współpracy ze mną lub agentami przeze mnie przeszkolonymi. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i poczekaj na kontakt ode mnie!
UZUPEŁNIAM FORMULARZ>>

LINKI:

Oglądam: Odcinek 94: Jak zrobić odbiór techniczny od dewelopera?
Pobieram Listę: Lista rzeczy, które warto sprawdzić przed zakupem nieruchomości
Wypełniam formularz: Formularz zgłoszenia swojej chęci współpracy z Martą 🙂

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Poprzednie wpisy