Jak nie teraz to kiedy?

Chcę sprzedać

Chcę
kupić

Chcę zostać agentem

NIERUCHOMOŚCI
Ruszamy

To miejsce, w którym znajdziesz swoją drogę do nowego domu lub życia zawodowego w świecie nieruchomości!

doświadczenia
0 lat
Nazywam się
Marta Baczewska-Golik

skomplikowane reguły rynku nieruchomości to moja codzienność. Sprzedaję i pomagam kupić moim klientom nieruchomości każdego dnia od 2008 roku! Mam na swoim koncie setki zamkniętych transakcji. Skoro trafiłeś na tą stronę to znaczy, że poszukujesz albo wiedzy jak rozpocząć swoją przygodę zawodową na rynku nieruchomości lub zwyczajnie chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość. Dobrze trafiłeś! Rozgość się, bo znajdziesz tu wszystko co potrzebujesz.

godzin szkoleniowych

0 +

volumen sprzed. nieruchomości

0 mln+
Zamkniętych transkacji
0 +
odcinków podcastu
0 +
metoda Ruszamy Nieruchomości
MARTA

M arketing

jest kluczem otwierającym drzwi do skutecznej sprzedaży. Bez marketingu sprzedajesz albo długo, albo tanio, albo wcale! Metoda RN opiera się na nowoczesnym marketingu internetowym, bo same ogłoszenia na portalach to zdecydowanie za mało jak na dzisiejsze czasy!

A naliza

nieruchomości to biznes, a biznes to liczby, które trzeba umieć analizować i interpretować. Jednak same liczby to za mało, by stawiać prawdziwe tezy. Do tego potrzebna jest jeszcze obserwacja i tzw. wyczucie rynku. Jest to trudne do osiągnięcia jeżeli nie działasz aktywnie w danej branży. Można się tego nauczyć jednak trzeba się zaangażować i poświęcić na to czas.

R elacje

i jeszcze raz relacje! Pomimo znajomości liczb nic się nie uda zrobić bez sieci kontaktów i umiejętności budowania relacji. Nieruchomości to sztuka negocjacji i szukania rozwiązań WIN-WIN. Tutaj nie ma jednej utartej ścieżki. Co transakcja to inne rozwiązania, które trzeba wynegocjować i ułożyć tak, aby każda ze stron mogła podejść do transakcji. Do tego niezbędne są umiejętności miękkie oraz wiedza co można w granicach obowiązujących przepisów zrobić.

T ransakcje

zrealizowane, to bezcenne doświadczenie. Możesz studiować kodeksy, ustawy i masę innych przepisów, ale to właśnie ilość przeprowadzonych transakcji decyduje o tym czy z sukcesem zamkniesz kolejny “deal”. Możesz mi wierzyć lub nie, ale tu nie chodzi tylko o przepisy. To coś znacznie więcej! Chodzi o przewidywanie sytuacji, które nie przyjdą Ci do głowy, bo zwyczajnie nie masz doświadczenia i nawet nie wiesz czego nie wiesz! Dzięki mnogości sytuacji w jakich brałam udział, dziś mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jestem w stanie naprawdę bezpiecznie przeprowadzić Cię przez każdą transakcję.

A ktywność

równa się skuteczność! Bez akcji nie ma reakcji, dlatego niezależnie czy chcesz sprzedać, kupić czy się przebranżowić i zostać agentem nieruchomości musisz wykonać ruch! Nazwa Ruszamy Nieruchomości nie wzięła się znikąd. Bo żeby mieć efekty ja poruszam się w tej branży niezwykle aktywnie! Pośredniczę w transakcjach, prowadzę ogólnopolski klub dla agentów nieruchomości, przeprowadzam wywiady z ludźmi z branży w ramach podcastu, śledzę branżę, nagrywam filmy informacyjne i szkoleniowe, i co najważniejsze cały czas aktywnie buduje sieć kontaktów dzięki czemu skutecznie wraz z moim zespołem zamykamy transakcje!

REKOMENDACJE

Zobacz, co o nas mówią nasi klienci!

☎️ 609 512 100
📧 info@ruszamynieruchomosci.pl