RUSZAMY AGENCJE NIERUCHOMOŚCI

Program mentoringowy dla
przyszłych właścicieli biur nieruchomości

 Rozwijaj swoją markę i biznes w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami pod okiem Marty Baczewskiej-Golik i Marii Niemir-Błaszak

Po co mi wsparcie mentoringowe RAN?

Niemal każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki w nowej dla siebie roli odczuwa niepewność.

Czy uda mi się pozyskać wystarczającą liczbę klientów?

Brakuje mi wiedzy - nie mam kogo zapytać...

Jak mam przekonać klienta do tego by podpisał ze mną umowę?

A co jeśli czegoś nie dopilnuję i klient będzie mieć przeze mnie kłopoty?

Celem mentoringu jest wsparcie Ciebie, aby działać pomimo lęków i wątpliwości, a w konsekwencji otworzyć własną działalność gospodarczą jako niezależny agent nieruchomości i pozyskać pierwszego klienta.

Stworzyłyśmy program z myślą o tych, którzy chcą wejść na rynek, działać w sposób nowoczesny i od początku wyróżniać się jakością usług pośrednictwa.
Doskonale pamiętamy czasy kiedy same zaczynałyśmy. Każda z nas pracowała dla biura nieruchomości, bo najzwyczajniej w świecie bałyśmy się wziąć na siebie odpowiedzialność zawodową będąc zupełnym „żółtodziobem” w branży.

Nauka i nabywanie pewności siebie na tym rynku kosztowały nas blisko 80% przychodów, oddając 50% prowizji do biura nieruchomości, a następnie ponosząc koszty swojej działalności gospodarczej. Na koniec dnia zostawało niespełna 30% wypracowanego zysku.

 

Jak myślisz ile czasu potrzebujesz, pracując w biurze nieruchomości, aby uzyskać wiedzę i pewność siebie wystarczające do przejścia “na swoje”? Oszacuj liczbę i wartość transakcji, które spodziewasz się mieć na Twoim lokalnym rynku i policz utracony przychód. Wyszły Ci setki tysięcy złotych? To bardzo drogi uniwersytet zawodowego szkolenia. Czy masz pewność, że ta inwestycja się zwróci? Z naszego doświadczenia – nie mamy złudzeń. Warto mieć świadomość, że proces wdrożenia, nauki i wymiany wiedzy w agencjach nieruchomości bywa bardzo różny i na ogół odbiega od pierwotnych oczekiwań. Stąd, w najgorszym wypadku, głównym zyskiem z utraconego przychodu jest wzrost pewności siebie, aby “wyjść na swoje”.

Dlatego dzisiaj chcemy Ci zaproponować alternatywną drogę. Wsparcie o jakim marzysz rozpoczynając pracę u kogoś w biurze, intensywną pracę nad Twoimi lękami i blokadami, przy zachowaniu pełnej prowizji dla siebie! Co ty na to?

Co otrzymasz?

Nadzór i motywację do działania w swojej własnej agencji nieruchomości!

Przyspieszenie procesu nauki poprzez dostęp do dwóch mentorów i wymianę doświadczeń między uczestnikami

Wsparcie w tworzeniu strategii Twojej własnej marki, która pozwoli Tobie docierać do Twoich wymarzonych klientów!

Pomoc w zmianie sposobu myślenia - przełamaniu lęków i barier.

Naukę na "żywych" case study jakie wspólnie będziemy przechodzić krok po kroku!

Dostęp do życzliwej społeczności Absolwentów kursów i mentoringów RAN

Mentoring poprowadzą:

Marta Baczewska-Golik

Nazywam się Marta Baczewska-Golik i od 2008 roku wykonuję zawód agenta nieruchomości. Zaczynałam w czasach niepewności światowego kryzysu. Banki zatrzymały kredytowanie, popyt drastycznie spadł, a nieruchomości sprzedawały się długimi miesiącami, a nawet latami. Ten czas wymusił na mnie poszukiwania kreatywnych rozwiązań, dzięki czemu wyróżniłam się, pozyskałam klientów i zbudowałam swoją markę. W 2012 roku podjęłam decyzję, że już nie będę wykonywać zimnych telefonów i przeszłam na na sprzedaż na zasadach wyłączności pod własną marką Ruszamy Nieruchomości. To był punkt zwrotny w mojej pracy!

Te doświadczenia sprawiły, że klienci zabiegają o współpracę ze mną, a nie na odwrót. Zlecenia płyną, a ja wybieram z kim chcę pracować. Chcę żeby w Twoim przypadku było tak samo.

Maria Niemir-Błaszak

Nazywam się Maria Niemir-Błaszak, a marketing, sprzedaż oraz przedsiębiorczość płyną we mnie “jak krew w żyłach”. W pośrednictwie nieruchomości, które wykonuję pod własną marką Kierunek Nieruchomości, najbardziej lubię to, że kreuję je sama łącząc różne role i doświadczenia zawodowe oraz poszukując nowych kompetencji do rozwoju. Nie muszę się szufladkować w wąskie ramki zgodnie z oczekiwaniami. Czuję się wolna! Moim celem jest zaskakiwanie klientów jakością i sprawianie, aby sprzedaż, zakup i wynajem nieruchomości były przyjemnością.

Jestem absolwentką I edycji mentoringu Marty Baczewskiej-Golik i żywym przykładem na to, że można pozyskać klientów i zacząć zarabiać na pośrednictwie niezależnie od doświadczenia, działając na własnych zasadach i bez „zimnych telefonów”. Uwielbiam checklisty i inne sposoby automatyzacji pracy oraz zwinne metody zarządzania projektami, co przekłada się na tworzenie skutecznych systemów działania w agencji. Chcę pomóc Tobie wnieść te doświadczenia do Twojej agencji nieruchomości.

Na czym polega?

Bonusy: Szkolenia Uzupełniające

KURS NA BIZNES szkolenie dla osób chcących zaplanować strategicznie swój biznes od A do Z. Razem z nami w trakcie mentoringu stworzysz swój własny model biznesu dzięki któremu zaplanujesz krok po kroku swoją:

KURS PODŁĄCZ SIĘ DO INTERNETU to szkolenie skierowane do osób chcących przenieść swój biznes “off-line” do “on-line”. W ramach mentoringu chcemy, aby Twoja agencja była od samego początku nowoczesna idąca z duchem czasu i widoczna w świecie online. Dzięki temu szkoleniu poznasz meandry biznesu online! W trakcie spotkań będziesz wykonywać zadania zmierzające przede wszystkim do zbudowania silnej marki osobistej na której osadzimy siłę Twojej agencji nieruchomości. Dodatkowo z kursu dowiesz się:

Ruszamy Agencje Nieruchomości

Podstawa naszej pracy! Szkolenie obowiązkowe dla każdego, kto chce z nami otworzyć własną Agencję! To narzędzia i kompleksowa wiedza na temat funkcjonowania biura nieruchomości. W ramach szkolenia otrzymasz:

Dołączając do programu staniesz się częścią znacznie większej wizji, o której pewnie nawet nie śnisz. Naszym celem jest stworzenie platformy do kompleksowego rozwoju agentów nieruchomości oraz wymiany klientów z całej Polski. To czerpanie maksimum wartości z tego, co chcesz otrzymać od agencji nieruchomości przy zachowaniu Twojej pełnej niezależności jako przedsiębiorcy. Nie ma takiego biura nieruchomości, jakie mamy szansę wspólnie “stworzyć” wirtualnie!

Zobacz efekty uczestniczki naszego programu mentoringowego– ANI:

Anna Sitek
Anna Sitek
Agentka Nieruchomości
Czytaj więcej
Po zakończeniu kursu „Ruszamy Agencje Nieruchomości" długo zastanawiałam się , czy mentoring jest mi potrzebny. Jednak znam siebie i wiem, że potrzebowałam osoby, który poprowadzi mnie za rękę na samym początku tworzenia własnej marki osobistej oraz pomoże mi postawić pierwsze kroki w tworzeniu własnego biznesu. Jest to bardzo cenne, kiedy działa się w pojedynkę. Spotkania raz w tygodniu, które trwają często ponad 3 h, możliwość analizowania wszystkich problemów i wątpliwości na Messengerze, czy grupie FB, oraz rozmowy w każdy piątek rozwiały mnóstwo wątpliwości i dodały wiary w siebie. Mentoring to nie tylko omówienie kwestii merytorycznych, zbijanie obiekcji , ale przede wszystkim wsparcie emocjonalne. Dzięki różnym zadaniom oraz rozmową można „ zajrzeć" w głąb siebie, przeanalizować pewne kwestie związane z nami samymi. Warto też dodać, że poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują. Aktualnie prowadzę swoją agencję nieruchomości. Chcę działać na własnych zasadach i odczarować rynek nieruchomości, na którym nie liczą się tylko liczby, ale przede wszystkim relacje z drugim człowiekiem. Dlatego, jeżeli dalej zastanawiasz się, czy mentoring oraz kurs jest dla Ciebie, to wiedz, że strach ma tylko wielkie oczy i jeżeli nie zrobisz kroku do przodu, nic się nie zmieni.

Masz jeszcze wątpliwości? Umów się Martą lub Marią na rozmowę. Jak nie teraz, to kiedy?