[RN50] Jak negocjować transakcje będąc pośrednikiem?

[RN50] Jak negocjować transakcje będąc pośrednikiem?

Ostatnio byłam na wykładzie na temat negocjowania. Prowadzący twierdził, że do negocjacji nie można się przygotować „jednorazowo”.

 • To jest jak ciągły trening dzięki któremu w każdej chwili możesz wystartować w maratonie. Musisz być w ciągłej kondycji, aby w każdej chwili móc wystartować.

W podcascie moim gościem jest Wojtek Woźniczka, który jednak w swoich książkach i w wywiadach podaje sporo cennych wskazówek jak się do tego negocjacyjnego maratonu przygotować.

Wojtek był gościem Michała Szafrańskiego, gdzie naprawdę bardzo szczegółowo opisuje warsztat negocjatora. Bardzo serdecznie polecam ci posłuchać również i tamtego wywiadu, bo moja rozmowa z Wojtkiem absolutnie nie jest powieleniem tamtej rozmowy. Jest jej uzupełnieniem.

Zapytałam Wojtka o to jak negocjować kiedy jest się „po środku” transakcji. Kiedy negocjujesz w czyimś imieniu i w dodatku masz w tym również własny interes.

Jak wynegocjować jak najlepsze warunki dla swojego klienta z uwzględnieniem własnego interesu jakim jest przede wszystkim chęć zrobienia transakcji i niezaprzepaszczenie jej!

Być dobrym negocjatorem nie jest proste. Natomiast być dobrym negocjatorem, kiedy interes twojego klienta – zbicie ceny, koliduje z twoim własnym interesem – procentowa prowizja oraz wypłata tylko po doprowadzeniu do końca interesu, jest podwójnie trudne.

O tym jak się odnaleźć w takiej sytuacji zapytałam zawodowego negocjatora Wojtka Woźniczkę!

Linki:

Więcej o Wojtku: http://www.wojciechwozniczka.pl/

Książki Wojtka: http://negocjujizwyciezaj.pl/

Blog Wojtka: http://negocjujwszystko.pl/

Odcinek WNOP: http://jakoszczedzacpieniadze.pl/negocjacje-techniki-negocjacji-kupno-mieszkania

Grupa Po prawej stronie kwadrantu – biznes i inwestycje: https://www.facebook.com/groups/569826746724215/

Kobieca Strona Inwestowania: https://www.facebook.com/marty.o.inwestowaniu/

Music by audionautix.com

Wpadnij na mój kanał youtube, gdzie znajdziesz video z nagrań podcastów:

https://www.youtube.com/user/activemartka/videos?view_as=subscriber

Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

 1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 3. przejdź do zakładki Recenzje,

 4. naciśnij link Napisz recenzję.

  Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

   Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 1. wejdź na stronę ruszamynieruchomosci.pl/sticher lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com

 2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

 3. kliknij na link Write a review.

2018-12-20T12:15:51+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: