[RN64] Jak budować relacje z klientami, by nie musieć o nich zabiegać?

[RN64] Jak budować relacje z klientami, by nie musieć o nich zabiegać?

Kto nie marzy o takiej sytuacji, w której to klienci zabiegają o Ciebie, a nie ty o klientów?

O dziwo znam sporo takich przedsiębiorców co to nie mogą opędzić się od klientów, jednak wcale oni jakoś super z tego tytuły nie prosperują. Bo nie jest sztuką, zawalić sobie kalendarz spotkaniami, sztuką jest pozyskanie takich kontraktów, umów czy form współpracy, które naprawdę przyniosą obu stronom obopólne korzyści.

Gościem tego odcinka podcastu jest Alex Barszczewski. Autor książki Sukces w relacjach międzyludzkich oraz poczytnego bloga: Blog Alexa. Rozmawiam z człowiekiem, który pracuje 50 dni w roku, żyje w dostatku z dużym spokojem. Pracuje z ludźmi biznesu, pomaga negocjować potężne kontrakty, ale nader wszystko ceni sobie wolność i styl życia w jakim to sam ustala co będzie robić każdego dnia.

Rozmowa z ludźmi, którzy celebrują życie w pozytywnym słowa tego znaczeniu naprawdę napawa mnie dużym optymizmem, że można spełniać się zawodowo i jednocześnie być człowiekiem wolnym. Wybierać każdego dnia to co naprawdę jest dla mnie ważne.

Alex twierdzi, że zawdzięcza ten czas relacjom jakie buduje ze swoimi otoczeniem. Ma samych sympatycznych klientów, którzy przyprowadzają mu innych sympatycznych klientów. Jego klienci nie tylko nie próbują go oszukać, ale płacą mu na tyle wysokie wynagrodzenia, że praca przez 50 dni w roku w zupełności pokrywa koszty jego życia oraz częstych podróży. Dzięki temu dużo pracuje pro bono i najzwyczajniej cieszy się życiem.

Posłuchaj wywiadu i poznaj sekrety budowania relacji z klientami, którzy chętnie płacą i przyprowadzają innych klientów!

LINKI:

Blog Alexa: https://alexba.eu/

Książka: https://www.sukceswrelacjach.pl/

Polecane książki:https://www.amazon.com/Eyes-Wide-Open-Recognizing-Opportunities-ebook/dp/B01HCGYXZW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1532007479&sr=8-1&keywords=eyes+wide+open

https://www.amazon.com/Disrupt-You-Transformation-Opportunity-Innovation-ebook/dp/B00NS3FO2K/ref=sr_1_1?s=digital-text&ie=UTF8&qid=1532007578&sr=1-1&keywords=disrupt+you

https://www.amazon.com/Extreme-Ownership-U-S-Navy-SEALs-ebook/dp/B0739PYQSS/ref=sr_1_1?s=digital-text&ie=UTF8&qid=1532007631&sr=1-1&keywords=extreme+ownership

 

 


Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

 1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 3. przejdź do zakładki Recenzje,

 4. naciśnij link Napisz recenzję.

  Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

  1.  Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

  Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 1. wejdź na stronę ruszamynieruchomosci.pl/sticher lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com

 2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

 3. kliknij na link Write a review.

2018-12-21T08:57:42+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: