, ,

[RN11] Dlaczego nie warto bać się podatków od wynajmu nieruchomości? Gość: Grzegorz Grabowski

Author

Dlaczego nie warto siębać podatkówod wynajmu nieruchomości-Podatki od wynajmu nieruchomości – nie taki diabeł straszny jak się okazuje!

O tym jak:

  • optymalizować podatki z tytułu najmu
  • jaką formę opodatkowania wybrać
  • kiedy rozliczać się jako osoba fizyczna, a kiedy należy założyć działalność gospodarczą
  • jaki VAT płacić z tytułu najmu krótkoterminowego
  • kiedy warto pomyśleć o spółce z o.o. oraz wielu innych aspektach rozliczeń z fiskusem opowie Grzegorz Grabowski. Autor bloga wynajmistrz.pl oraz książki „Podatek od najmu i rozliczeń z najemcami”. Ponadto właściciel biura rachunkowego specjalizującego się w obsłudze klientów zarabiających na nieruchomościach. Wykładowca na wielu szkoleniach nieruchomościowych.

Grzegorz podzieli się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu rozliczania podatków od nieruchomości. Jeżeli w jakimkolwiek stopniu ten temat Ciebie dotyka lub znasz kogoś kto przynajmniej jedno mieszkanie na wynajem, to nie możesz przejść obojętnie obok tak wartościowej wiedzy z ust praktyka. Wysłuchaj i podaj dalej swoim znajomym.

Wszystko co usłyszysz w wywiadzie jest prawdą natomiast nie jest formą doradztwa. Pamiętaj, że każda sytuacja jest indywidualna i potraktuj uzyskaną tu informacje jako inspiracje-wstęp do poszukiwań właściwych dla siebie rozwiązań.

Linki wspomniane w wywiadzie:

do książki
http://podatekodwynajmu.pl/

do bloga
www.wynajmistrz.pl

do szkolenia – nie zapomnij wpisać nasz sekretny kod „ruszamynieruchomosci” by otrzymać specjalną zniżkę dla słuchaczy podcastu
www.handelmieszkaniami.pl

Music by audionautix.[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

4 thoughts on “[RN11] Dlaczego nie warto bać się podatków od wynajmu nieruchomości? Gość: Grzegorz Grabowski”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie wpisy