Reportaż z ogólnopolskiej konferencji RECAMP

Reportaż z ogólnopolskiej konferencji RECAMP

IMG_8896Jeżeli jesteś pośrednikiem nieruchomości i nigdy nie słyszałeś o RECAMP-ie to dobrze trafiłeś – tutaj dowiesz się więcej na temat największej ogólnopolskiej konferencji dla pośredników nieruchomości.

Jeżeli poruszasz się w branży nieruchomości i nigdy nie słyszałeś o RECAMP-ie to posłuchaj bo być może następnym razem i ciebie nie powinno tam zabraknąć.

Jeżeli wiesz co to RECAMP ale jeszcze nigdy Cię tam nie było to posłuchaj i dowiedz się co Cię ominęło.

Jeżeli byłeś na 6 edycji RECAMP-u to posłuchaj i dowiedz się co o tym spotkaniu mówili inni, a może i siebie usłyszysz 😉

Jeżeli zastanawiasz się o co chodzi z tym RECAMP-em to koniecznie posłuchaj i dowiedz się z ust samych organizatorów i uczestników co mówią na temat tego wydarzenia.

Music by audionautix.com

By |2018-09-12T11:14:33+00:00Maj 14th, 2016|Blog&Podcast, Pośrednictwo, Reportaż|4 komentarze

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: