[RN31] Jak rozwinąć biznes w nieruchomościach do 2 miliardów dolarów obrotu?

[RN31] Jak rozwinąć biznes w nieruchomościach do 2 miliardów dolarów obrotu?

Wyczekiwany i obiecany wywiad z Joshem i Mattem Altman jest już w końcu 🙂

Nie było łatwo odciągnąć braci Altman od obowiązków na konferencji Twój Ruch organizowanej przez Marcina Osmana w Warszawie w lutym 2017. Podziwiałam ich stoicki spokój i uśmiech jakim każdego obdarzyli. Matt podpisał całe mnóstwo książek. Jedną z nich mam również z jego ciekawym podpisem i zamierzam podarować ją osobie, która przesłucha wywiad udostępni go w sieci z dopiskiem #ruszamynieruchomosci i podzieli się swoją opinią w komentarzu na blogu lub FB.

W tym odcinku również rozstrzygam zaległy konkurs. Wybrałam dwie osoby, którym prześlę książkę Zapytaj Garyego – także zachęcam do posłuchania polskiej wersji by usłyszeć, kto wygrał 🙂

Czego się dowiesz z tego odcinka?

Josh i Matt odpowiadają na pytania:

  • Jak zdobyć zaufanie wpływowych klientów?
  • Jak doszli do swojego sukcesu w zaledwie 15 lat prowadzenia biura nieruchomości?
  • Dlaczego to właśnie im gwiazdy Holywood powierzają swoje nieruchomości na sprzedaż a nie tysiącom innym pośrednikom działającym w LA?
  • Czy warto inwestować w nowe technologie jak video czy spacer wirtualny?
  • Co by zrobili gdyby mieli od podstaw zacząć biznes w Polsce?

Oboje bracia dzielą się w sposób bardzo otwarty swoim doświadczeniem i przemyśleniami na temat biznesu. Polecam wysłuchanie rozmowy.

Music by audionautix.com

Jeżeli chcesz pozostać ze mną w kontakcie zapisz się na moją listę mailingową lub polub mój funpage na FB. Wstawiam tam zawsze aktualne informacje dotyczące nowych odcinków czy innych moich pomsłów dotyczących z rozwojem tego podcastowego bloga. Spodziewaj się ode mnie samych konkretów, bo naprawdę nie mam czasu na rozsyłanie nie istotnych informacji. 

Na listę możesz zapisać się podając swojego maila w różowym boxie na dole strony jeżeli czytasz to na urządzeniu moblinym lub w prawym górnym rogu. Automatycznie dostaniesz też dostęp do materiałów dodatkowych jakie przygotowałam do poprzednich odcinków. Do usłyszenia 🙂

 

2018-09-12T11:14:33+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: