[RN32] Podsumowanie 2016. Zmiany w kredytach w 2017.

[RN32] Podsumowanie 2016. Zmiany w kredytach w 2017.

Powoli moje spotkania z Asią zaczynają być tradycją 🙂 Kolejny raz spotkałyśmy się by podsumować poprzedni rok kredytowy i pogadać o tym co nowego w tym roku nas czeka.

Nie jest chyba dla nikogo już tajemnicą, że MDM na 2017 r już się skończył, a środki na 2018 r. zaraz się skończą.

Słyszeliście pewnie też o nowym projekcie ustawy i proponowanych zmianach dotyczących doradców kredytowych oraz szeregu innych propozycji, które mają na celu chronić konsumenta.

Na rynku kredytowym wiele się dzieje choć na razie to wciąż wielki znak zapytania??? W którym kierunku to pójdzie? Zobaczymy. A tymczasem z Asią spotkałyśmy się by o tym wszystkim porozmawiać.

Lots of love,Annie (4) Z rozmowy dowiesz się:

  • jak wyglądało zadłużanie się Polaków w 2016 r.
  • ile środków zostało na MDM
  • jakie zmiany szykują nam ustawodawcy
  • czy doradca kredytowy przetrwa na rynku
  • co tak naprawdę będzie chronić konsumentów, a co może bardzo utrudniać finansowanie nieruchomości

Jeżeli planujesz zakup nieruchomości na kredyt w najbliższej przyszłości zdecydowanie warto posłuchać tego odcinka.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy.

Music by audionautix.com

 

2018-09-12T11:14:33+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: