[RN33] W podróż w niezależność z Martą Smith.

[RN33] W podróż w niezależność z Martą Smith.

Marta Smith bardzo ciekawa kobieta – inwestorka. Przez ostatnie 4 lata zrealizowała ponad 60 projektów inwestycyjnych. Obecnie zarządza portfelem 19 domów na wynajem w UK. Używa szerokiej gamy strategii inwestycyjnych. Ma na swoim koncie zarówno flipy jak i inwestowanie na cashflow.

Mnie osobiście urzekło jej podejście do tematu inwestowania w nieruchomości. Ona dopasowuje strategię inwestycyjną do miejsca w którym się znajduje i jest zdania, że należy dywersyfikować swoje dochody jakie płyną z nieruchomości. Tj. dbać zarówno o budowanie kapitału chociażby poprzez flipy, jak i budowanie aktywów w postaci nieruchomości, które dają im dodatni przepływ pieniędzy, ale też poprzez rozwijanie biznesu, który na przykład zarządza nieruchomościami.

Ona dywersyfikacje rozumie tak jak ja. Dywersyfikuj swoje dochody w obrębie swojej branży, a nie skacz z kwiatka na kwiatek! Dziś inwestuje w nieruchomości, za chwile w giełdę, a jeszcze za chwilę w biznes w totalnie innej branży. Skoncentruj się na jednej dziedzinie i buduj biznesy, które się wzajemnie wspierają i nakręcają. Mądre prawda?

O dywersyfikacji się dużo mówi. Na szkoleniach często słyszymy stwórz kilka nóg dających dochód, ale za chwile ten sam wykładowca mówi skoncentruj się na jednym. Przez długi czas miałam konsternacje. TO W KOŃCU CO MAM ROBIĆ? Budować jeden dochód, czy kilka na raz? Dopiero niedawno sobie uświadomiłam, że praktycznie każda branża daje wiele możliwości zarabiania na niej. Nieruchomości dają ogromne możliwości zarabiania w różnorodny sposób.

Takie podejście do biznesu daje ogromną przewagę.

♦ Po pierwsze: daje bezpieczeństwo. Jak w jednej nodze coś nie idzie to w druga działa.

♦ Po drugie: jedna działalność napędza drugą i wspiera się, a nie wyklucza.

♦ Po trzecie: stajesz się coraz większym ekspertem w swojej branży, a co za tym idzie twój autorytet rośnie.

Jak popatrzysz na wielkie koncerny, to zdecydowanie w większej ilości one są oparte na pokrewnych działaniach np. grupa Czarneckiego: bankowość, doradztwo kredytowe, doradztwo inwestycyjne, księgowe, pośrednictwo nieruchomości, pośrednictwo na rynku pierwotnym itd. Wszystkie te spółki są kompatybilne i nawzajem sobie przyprowadzają klientów. To wszystko jest poukładane jak w zegarku. Jeden trybik porusza drugi. Jak klient wpadnie w tą sieć to najczęściej staje się klientem wielu produktów w obrębie tej sieci.

Marta ujęła mnie właśnie takim podejściem do nieruchomości. Traktuje je jako szeroki pas możliwości zarabiania. Jedno z drugim się pięknie przeplata. Dzisiaj rozmawiamy o inwestowaniu, strategiach dość ogólnie, ale zapraszamy na nasz wspólny webinar, na którym podzielimy się naszą wiedzą na temat nieruchomości zdecydowanie szerzej. I co najważniejsze. Odczarujemy mit, że nieruchomości są tylko dla mężczyzn!

Drogie PANIE! Wy też możecie inwestować i z dużym sukcesem budować swój biznes w oparciu o nieruchomości!

Do usłyszenia w podkaście i zobaczenia na webinarze!

ZAPIS NA WEBINAR KLIKNIJ TUTAJ 

 

Ponadto w dniu publikacji tego odcinka 7.04.2017 ruszyła druga edycja wyzwania W ruchu słucham podcastów! Serdecznie zapraszam do dołączenia do naszej akcji! 🙂

Bo w końcu chodzi o to by podcasty docierały do coraz to szerszej grupy ludzi, bo są bezpłatne i wartościowe. Dlatego rusz się na wiosnę i przez 7 dni z rzędu posłuchaj jednego odcinka (możesz zacząć od tego 😉 zrób sobie zdjęcie i wklej je na grupę na fb „W ruchu słucham podcastów” oraz na swoją tablicę z

#słuchampodcastów

link do grupy: https://www.facebook.com/groups/wruchusluchampodcastow/

A tu jest video z którego dowiesz się wszystkiego 🙂

DOŁĄCZ DO NAS!!! 🙂 #SŁUCHAMPODCASTÓW

Music by audionautix.com

2018-12-21T08:40:56+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: