[RN 39] Jak zacząć kiedy nikt mnie nie zna?

[RN 39] Jak zacząć kiedy nikt mnie nie zna?

Wydanie książki to jest zaledwie 20% mojego biznesu. Tak naprawdę to co robię, to pomagam sobie i innym sprzedawać więcej. – powiedział Marcin Osman

Zaprosiłam Marcina do podcastu po raz drugi, gdyż uznałam, że jest on najlepszym kandydatem do rozmowy na temat jak zaistnieć w biznesie kiedy się dopiero startuje. Kiedy nie ma się jeszcze poleceń i kiedy jeszcze Cię nikt nie zna. Jak zbudować sobie markę? Jak zdobyć pierwszych klientów?

Marcin jest idealnym przykładem, że można to zrobić bez wielkich nakładów wkładając w to po prostu swoje zaangażowanie, kreatywność i pracę. Dzisiaj kiedy możemy osiągnąć status experta niezależnie od branży bardzo szybko i stosunkowo łatwo. Wystarczy zastosować odpowiednie narzędzia komunikacji, wykorzystać do tego siłę social media i poznać podstawowe zasady content marketingu by osiągnąć pożądany cel.

W rozmowie z Marcinem nie powołujemy się na górnolotne przykłady sukcesów kampanii coca coli czy innych koncernów, bo nikt kto zaczyna nie dysponuje takimi budżetami na marketing. Z podcastu dowiesz się jak Ty możesz to zrobić angażując przede wszystkim swój czas a nie pieniądze by o Tobie zrobiło się głośno na tyle, żeby klienci się sami do Ciebie zgłaszali.

Zapraszam do wysłuchania wywiadu.

Music by audionautix.com

Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

  1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

  2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

  3. przejdź do zakładki Recenzje,

  4. naciśnij link Napisz recenzję.

  5. Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

    Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  1. wejdź na stronę ruszamynieruchomosci.pl/sticher lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com

  2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

  3. kliknij na link Write a review.

2018-09-12T11:14:32+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: