[RN37] Czy FB wygryzie portale ogłoszeniowe?

[RN37] Czy FB wygryzie portale ogłoszeniowe?

Tytuł celowo dałam trochę podchwytliwy, bo wcześniej nigdy o tym nie myślałam, ale jak spojrzałam na temat szerzej to faktycznie zalążki są dość mocno widoczne.

Mój rozmówca zwrócił mi uwagę na coś, czego być może jesteśmy dzisiaj świadkami. Ogromnej zmiany w przestrzeni wirtualnej. Dzisiaj FB powoli zastępuje portale informacyjne, ogłoszeniowe, fora opiniotwórcze, czy wyszukiwarki. Być może jeszcze zbyt wielkim stwierdzeniem byłoby, że google powinien się bać. Natomiast nie zmienia to faktu, że to właśnie tam najczęściej szukamy potrzebnych nam informacji.

Ostatnio przeczytałam u znajomej wpis na czerwonym tle: Czy ktoś ma na sprzedaż słuchawki do iphone?

Jeszcze nie tak dawno przypuszczam, że ta osoba weszłaby na portal typu allegro lub olx i tam próbowała znaleźć towar jaki ją interesuje, ale dziś nie ma zupełnie takiej potrzeby, bo już po kilku minutach zgłosiło się do niej kilku sprzedawców.

Nie ma co się oszukiwać. Świat internetu zmienia się dynamicznie i trzeba się umieć w nim odnajdywać bez dwóch zdań.

Moim dzisiejszym gościem jest człowiek, który w branży nieruchomości siedzi wiele lat i wyspecjalizował się w tworzeniu rozwiązań dla biur nieruchomości.

Nasza rozmowa jest skierowana na naszą branże, ale jestem pewna, że każdy przedsiębiorca wyniesie z niej coś wartościowego dla swojego biznesu.

O tym jak się odnaleźć i na nowo poukładać strategię marketingową firmy w oparciu od social media rozmawiam z Konradem Bernaciak.

LINKI do działań Konrada:

https://next-est.pl/

https://www.facebook.com/bernaciak?fref=ts

Jeżeli podcast Ci się spodobał będzie mi miło gdy zostawisz mi komentarz w serwisie iTunes wówczas więcej osób będzie mogło do niego dotrzeć 🙂

https://itunes.apple.com/pl/podcast/ruszamy-nieruchomosci/id1056667744?mt=2

Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

  1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,
  2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,
  3. przejdź do zakładki Recenzje,
  4. naciśnij link Napisz recenzję.
  5. Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

 Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak dodać opinię na PC:

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

  1. wejdź na stronę ruszamynieruchomosci.pl/sticher lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com
  2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,
  3. kliknij na link Write a review.

Music by audionautix.com

WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYM WEBINARZE!!! KLIKNIJ PONIŻEJ BY POZNAĆ SZCZEGÓŁY   

2018-09-12T11:14:32+00:00

About the Author:

Nieruchomości to moja pasja. Wszystko zaczęło się jeszcze na studiach kiedy to w ręce wpadła mi książka Bogaty ojciec Biedny ojciec R. Kiyosaki. Wtedy jeszcze jako młoda studentka zamarzyłam, żeby stać się inwestorem w nieruchomości. I tak po nitce do kłębka. W 2007 rozpoczęłam pracę jako doradca kredytowy po to by zdobyć wiedzę o finansowaniu nieruchomości. Rok później rozpoczęłam pracę jako pośrednik nieruchomości, by poznać rynek. W 2013 r założyłam własną agencję HouseTube Nieruchomości. Przez te lata przeprowadziłam na ok. 20 mln zł transakcji w tym również własnych. Z biegiem czasu odkryłam, że nieruchomości kryją w sobie wszystko to co w życiu jest ważne. Przede wszystkim to są domy w których się wychowaliśmy i w których wychowujemy nasze dzieci. Są jednym z kluczowych składników naszego majątku. I co najważniejsze dają nam poczucie bezpieczeństwa na wielu płaszczyznach naszego życia. Kocham nieruchomości bo mają wiele twarzy i często kryją w sobie wiele ludzkich tajemnic.... dlatego można o nich rozmawiać bez końca co zamierzam robić w kolejnych audycjach podcastu Ruszamy Nieruchomości :)
%d bloggers like this: