,

[RN43] Ekspert czy marketingowiec? Kto dziś wygra wyścig do serc klientów? Gość: Dawid Bagiński

Author

O social mediach już wiele powiedziano i napisano. Jest to teraz taki modny temat, że niemal na każdym kroku można się natknąć na różnego rodzaju poradniki, szkolenia, webinary czy blogi, gdzie każdy radzi jak promować firmę na FB. Natomiast mało kto przyznaje wprost, że promocja na FB to tylko mały element całej układanki. Taki puzzel, który bez reszty klocków nigdy nie stworzy pełnego obrazka.

Dawid Bagiński, który jest gościem mojego podcastu opowiada jak poukładać ten obrazek kompletnie. Mówi dlaczego sama promocja na FB nie wystarczy. Robiąc jedną rzecz skupiamy się tak bardzo na jej wykonywaniu, że zapominamy o tym, że biznes to jest cały organizm i samo robienie reklamy na FB nie wystarczy, by mieć zalew klientów. Wszystko musi chodzić jak zębatki w zegarku by nasze wysiłki włożone w social media zadziałały.

Wiele osób narzeka, że reklama na FB nie przynosi efektu. Oczywiście, że nie! Jeżeli Twoja strona www jest do niczego, kontakt z Tobą utrudniony, a na wiadomości odpowiadasz z dużym opóźnieniem. To nie jest wina FB, że Twój biznes od strony marketingowej jest nieprzemyślany i niepoukładany.

Nie wiesz jak go poukładać? Od czego zacząć? Najlepiej od początku! Posłuchaj wywiadu z Dawidem, a jestem przekonana, że wiele aspektów budowania strategii marketingowych twojego biura nieruchomości, czy też innej firmy stanie się bardziej zrozumiała.

Posłuchaj i dowiedz się dlaczego tak ważne jest, aby przemyśleć i poukładać biznes od podstaw. Do czego Ci się może przydać FB w budowaniu swojej marki, a do czego nie. Kiedy pomoże Ci zbudować potęgę na twoim rynku lokalnym, a kiedy przyczyni się do uwypuklenia twoich braków.

Bo dziś nie wystarczy być ekspertem, trzeba być dobrym marketingowcem i sprzedawcą!

Music by audionautix.com

Linki:

www.greenangel.pl

www.dawidbaginski.com

 

Wolisz oglądać? Nie ma problemu! Ten podcast został nagrany na żywo na FB LIVE. Możesz obejrzeć nas na profilu Ruszamy Nieruchomości lub na moim kanale Marta Baczewska-Golik na YouTube.

 

Oceń podcast Ruszamy Nieruchomości

Jeżeli słuchasz na iPhone w aplikacji podcast:

 1. wpisz w wyszukiwarce w aplikacji RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 2. w sekcji Podcasty kliknij na RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI,

 3. przejdź do zakładki Recenzje,

 4. naciśnij link Napisz recenzję.

  Uwaga: program wymaga zalogowania na swoje apple ID.

   Jeżeli słuchasz na komputerze zobacz jak możesz to zrobić z PC:

Jeżeli korzystasz ze Stitchera:

 1. wejdź na stronę www.stitcher.com/podcast/ruszamy-nieruchomosci lub poszukaj podcast RUSZAMY NIERUCHOMOŚCI w wyszukiwarce na stronie www.sticher.com

 2. przewiń stronę w dół, aż zobaczysz okno Show Ratings and Reviews,

 3. kliknij na link Write a review.

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Article